Firma Turbo Tec z nową siedzibą

, 13 stycznia 2015, 13:42

Na początku stycznia 2015 r., firma Turbo Tec, specjalizująca się w profesjonalnej regeneracji turbosprężarek oraz układów zasilania paliwem silników diesla, przeniosła swoją działalność do nowego obiektu, usytuowanego na terenie Strefy Przemysłowej w Jaworznie.

Nowa siedziba jest odpowiedzią na rozwój firmy na rynku europejskim i coraz większe zapotrzebowanie na jej usługi i produkty. Budynek o łącznej powierzchni blisko 2500 m2 składa się z części administracyjno-biurowej, magazynowej, produkcyjnej, handlowej oraz hali serwisu samochodowego.

Dzięki zwiększonej powierzchni i odpowiedniemu zaplanowaniu rozmieszczenia maszyn, znacząco polepszyła się efektywność i wydajność działu produkcyjnego, co oznacza krótszy czas oczekiwania na zleconą usługę i większą dostępność regenerowanych podzespołów. Pion techniczny wzbogacony został o dział Badawczo-Rozwojowy, którego zadaniem jest opracowanie nowych procedur naprawczych oraz testowych dla oferowanych podzespołów, a także wprowadzenie do oferty nowych produktów.

W biurze handlowym zasiada obecnie większa liczba pracowników, co ma ułatwić kontakt z firmą i usprawnić realizowanie zamówień. Pozwoli też skrócić czas odpowiedzi na zapytania klientów.

Rozwinięcie oferty pozwoliło firmie na przystąpienie do sieci autoryzowanych serwisów Bosch Diesel Center oraz otrzymanie autoryzacji VDO w zakresie naprawy aparatury wtryskowej. Więcej informacji na stronie www.turbo-tec.eu

Dowiedz się więcej

Nowości w ofercie Turbo Tec
Nowości w ofercie Turbo Tec

Firma Turbo Tec rozszerzyła zakres działalności o regenerację i sprzedaż systemów wspomagania układu kierowniczego stosowanych w samochodach osobowych i dostawczych. Oferta obejmuje naprawę hydraulicznie wspomaganych przekładni kierowniczych, hydraulicznych pomp wspomagania, pomp elektrohydraulicznych oraz wspomaganych elektrycznie kolumn i przekładni kierowniczych. Produkty spełniają najwyższe normy jakościowe. Po przeprowadzonej regeneracji wszystkie podzespoły są wnikliwie testowane na specjalnie w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!