Nowości w ofercie Turbo Tec

, 1 października 2015, 10:44

Firma Turbo Tec rozszerzyła zakres działalności o regenerację i sprzedaż systemów wspomagania układu kierowniczego stosowanych w samochodach osobowych i dostawczych.

Oferta obejmuje naprawę hydraulicznie wspomaganych przekładni kierowniczych, hydraulicznych pomp wspomagania, pomp elektrohydraulicznych oraz wspomaganych elektrycznie kolumn i przekładni kierowniczych.

Produkty spełniają najwyższe normy jakościowe. Po przeprowadzonej regeneracji wszystkie podzespoły są wnikliwie testowane na specjalnie w tym celu zaprojektowanych stanowiskach, co daje pewność ich prawidłowego działania po zamontowaniu w pojeździe. Więcej informacji na stronie internetowej firmy.

Dowiedz się więcej

Firma Turbo Tec z nową siedzibą
Firma Turbo Tec z nową siedzibą

Na początku stycznia 2015 r., firma Turbo Tec, specjalizująca się w profesjonalnej regeneracji turbosprężarek oraz układów zasilania paliwem silników diesla, przeniosła swoją działalność do nowego obiektu, usytuowanego na terenie Strefy Przemysłowej w Jaworznie. Nowa siedziba jest odpowiedzią na rozwój firmy na rynku europejskim i coraz większe zapotrzebowanie na jej usługi i produkty. Budynek o łącznej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 października 2015, 11:08 0 0

Ostro idą ...Powodzenia!!!

Odpowiedz