Nowości w asortymencie części elektrycznych Dokuji

19 grudnia 2014, 8:54

Hipol wprowadził kolejne nowości do oferty marki własnej Dokuji. Tym razem jest to szeroka gama części elektrycznych.

Nowości to:

  • rozruszniki
  • alternatory
  • akumulatory

 

Rozruszniki i alternatory Dokuji to szeroka, zawierająca ponad 1000 pozycji, oferta części zamiennych do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Dostępne są także alternatory i rozruszniki do maszyn roboczych.

Co ważne, odpowiednią część łatwo wyszukać poprzez dużą bazę numerów oryginalnych oraz numerów innych dostawców, dostępną w programach zamówieniowych Hipol.

Schemat numeracji:

  • CB**** – dla alternatora
  • CD**** – dla rozrusznika

 

Nowe akumulatory dostępne są w Hipol pod marką Ultra Volt. To blisko 40 pozycji akumulatorów tradycyjnych, oraz bezobsługowych które charakteryzują sie dużym prądem rozruchu.

Schemat numeracji:

  • UV**AH/**A/*  (np. UV52AH/520A/P)

 

 

Szczegóły na załączonych ulotkach.

Dowiedz się więcej

Alternatory i rozruszniki – nowość w ofercie Dokuji
Alternatory i rozruszniki – nowość w ofercie Dokuji

W ofercie Dokuji pojawiła się nowa grupa produktów – alternatory i rozruszniki. Już teraz dostępna jest szeroka oferta do europejskich i azjatyckich aut. Gama będzie stale poszerzana. Alternatory i rozruszniki Dokuji można znaleźć w programach zamówieniowych Hipol poprzez numery popularnych dostawców – wystarczy spisać numer z danej części i umieścić ją w katalogu firmy poprzez: […]

Hipol wyłącznym dystrybutorem produktów marki Polstarter
Hipol wyłącznym dystrybutorem produktów marki Polstarter

Firma Hipol została wyłącznym dystrybutorem produktów marki Polstarter. Polstarter zajmuje się produkcją alternatorów i rozruszników do aut osobowych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych.   Firma Polstarter jest zlokalizowana w Gdańsku. Powstała w 1990 r. Produkowane alternatory i rozruszniki, sprzedaje nie tylko w Polsce, lecz również w wielu krajach Europy. Wraz z przejęciem dystrybucji części […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!