Hipol wyłącznym dystrybutorem produktów marki Polstarter

31 marca 2015, 13:50

Firma Hipol została wyłącznym dystrybutorem produktów marki Polstarter. Polstarter zajmuje się produkcją alternatorów i rozruszników do aut osobowych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych.

 

Firma Polstarter jest zlokalizowana w Gdańsku. Powstała w 1990 r. Produkowane alternatory i rozruszniki, sprzedaje nie tylko w Polsce, lecz również w wielu krajach Europy.

Wraz z przejęciem dystrybucji części Polstarter przez Hipol, oferta dystrybutora powiększyła się o bogaty zakres części elektrycznych. Od teraz dostępne one będą dla klientów bezpośrednio z magazynu Hipol.

Dowiedz się więcej

Nowości w asortymencie części elektrycznych Dokuji
Nowości w asortymencie części elektrycznych Dokuji

Hipol wprowadził kolejne nowości do oferty marki własnej Dokuji. Tym razem jest to szeroka gama części elektrycznych. Nowości to: rozruszniki alternatory akumulatory   Rozruszniki i alternatory Dokuji to szeroka, zawierająca ponad 1000 pozycji, oferta części zamiennych do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Dostępne są także alternatory i rozruszniki do maszyn roboczych. Co ważne, odpowiednią […]

Alternatory i rozruszniki – nowość w ofercie Dokuji
Alternatory i rozruszniki – nowość w ofercie Dokuji

W ofercie Dokuji pojawiła się nowa grupa produktów – alternatory i rozruszniki. Już teraz dostępna jest szeroka oferta do europejskich i azjatyckich aut. Gama będzie stale poszerzana. Alternatory i rozruszniki Dokuji można znaleźć w programach zamówieniowych Hipol poprzez numery popularnych dostawców – wystarczy spisać numer z danej części i umieścić ją w katalogu firmy poprzez: […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 31 marca 2015, 16:46 0 0

I bardzo dobrze. W końcu będzie można normalnie robić zakupy.

Odpowiedz