Dwie nagrody dla Mahle Aftermarket

4 grudnia 2014, 15:43

Na październikowym XXV Kongresie motoryzacyjnej Grupy Serca Automocion, Mahle Aftermarket zostało wyróżnione jednocześnie dwiema nagrodami.

Miguel Fiter, Dyrektor Generalny Mahle Aftermarket S.L., odebrał od około 280 uczestników kongresu odznaczenie „Dostawcy Roku” oraz nagrodę za „Najlepszy Katalog”. To nie pierwsza tego typu nagroda. Już w roku 2012 spółka została wyróżniona nagrodą „Najlepsza Informacja Techniczna”, a w 2013 – „Największa Troska o Wspieranie Działalności Dystrybutora”. W tym roku Serca po raz pierwszy zaszczycił Mahle. tytułem „Dostawcy Roku”. Spośród 72 członków Serca, nagrody przyznawane są tylko wybranym dostawcom.

Grupa Serca Automoción została założona w roku 1987. W chwili obecnej w jej skład wchodzą 72 przedsiębiorstwa stowarzyszone. Grupa posiada 180 lokalizacji w Hiszpanii i Portugalii. Zatrudnia około 1 200 pracowników, a w jej ofercie znaleźć można blisko 80 000 asortymentów dla rynku wtórnego w przemyśle motoryzacyjnym.

Dowiedz się więcej

Nagroda Runner-up-Award dla Mahle Aftermarket
Nagroda Runner-up-Award dla Mahle Aftermarket

Mahle Aftermarket została wyróżniona przez GroupAuto nagrodą Runner-up-Award (ang. – nagroda za drugie miejsce) w konkursie na najlepszego dostawcę w 2014 r. Nagroda została wręczona w Harrogate na międzynarodowej konferencji GroupAuto. Do kryteriów decydujących o przyznaniu nagrody zaliczono między innymi niezawodność dostaw, terminowość oraz poziom obsługi. Jonathan Walker, Dyrektor Generalny Mahle Aftermarket Ltd, odebrał nagrodę […]

Nowy filtr powietrza w ofercie MAHLE
Nowy filtr powietrza w ofercie MAHLE

W ofercie MAHLE pojawił się filtr powietrza do samochodów osobowych Volvo. Filtr powietrza jest przeznaczony do następujących modeli samochodów Volvo: S80, V60, V70, XC60, XC70, XC90,   wyposażonych w silniki: o pojemności od 1.6 do 3.2 l, posiadających od 4 do 6 cylindrów, o mocy od 80 do 179 kW (silniki: B 4164 T2, D […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!