Nagroda Runner-up-Award dla Mahle Aftermarket

4 grudnia 2014, 10:04

Mahle Aftermarket została wyróżniona przez GroupAuto nagrodą Runner-up-Award (ang. – nagroda za drugie miejsce) w konkursie na najlepszego dostawcę w 2014 r. Nagroda została wręczona w Harrogate na międzynarodowej konferencji GroupAuto.

Do kryteriów decydujących o przyznaniu nagrody zaliczono między innymi niezawodność dostaw, terminowość oraz poziom obsługi. Jonathan Walker, Dyrektor Generalny Mahle Aftermarket Ltd, odebrał nagrodę z rąk Jima Mazza, Prezesa Zarządu GroupAuto.

– „Cieszymy się niezmiernie, że tym razem nagroda trafiła do nas. Zdobycie drugiego miejsca to ogromny sukces naszego zespołu. Nagrodę tę traktujemy jako zachętę do wytężonej pracy, aby w przyszłym roku zwyciężyć w konkursie. Po raz pierwszy zostaliśmy docenieni przez GROUPAUTO. Zasłużyliśmy na to dzięki ciężkiej i skutecznej pracy zespołowej, skoncentrowanej na zadowoleniu klienta. Naszym celem jest dalsza optymalizacja poziomu obsługi, która pozwoli osiągnąć taką samą perfekcję, jaką już dziś pochwalić się mogą nasze produkty”.

Dowiedz się więcej

Nowa turbosprężarka Mahle
Nowa turbosprężarka Mahle

Ofertę Mahle uzupełniła turbosprężarka przeznaczona do pojazdów marek Opel, SAAB i Volvo, napędzanych 4-cylindrowym silnikiem o mocy 92 kW. Nowa turbosprężarka ma zastosowanie w samochodach osobowych: Opel Vectra C (GTS), SAAB 9-3 (YS3D, YS3F), Volvo S80I (TS, XY). Nr części: 011TC17498000 (MAHLE Original).  

Wkład filtra paliwa do Toyoty Yaris w ofercie Mahle
Wkład filtra paliwa do Toyoty Yaris w ofercie Mahle

W ofercie Mahle pojawił się wkład filtra paliwa do samochodów osobowych Toyota Yaris III z silnikiem diesla o pojemności 1.4 l. Wkład filtra jest przeznaczony do Toyoty Yaris III z czterocylindrowym silnikiem 1.4 l D-4D, 66 kW, (silnik: 1ND-TV). Nr części: KX 245/4 D (odpowiednio MAHLE Original i Knecht)

Dwie nagrody dla Mahle Aftermarket
Dwie nagrody dla Mahle Aftermarket

Na październikowym XXV Kongresie motoryzacyjnej Grupy Serca Automocion, Mahle Aftermarket zostało wyróżnione jednocześnie dwiema nagrodami. Miguel Fiter, Dyrektor Generalny Mahle Aftermarket S.L., odebrał od około 280 uczestników kongresu odznaczenie „Dostawcy Roku” oraz nagrodę za „Najlepszy Katalog”. To nie pierwsza tego typu nagroda. Już w roku 2012 spółka została wyróżniona nagrodą „Najlepsza Informacja Techniczna”, a w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!