Nowości Tedgum do Mercedesów

4 grudnia 2014, 14:53

Tedgum poszerzył swoją ofertę o nowe referencje przeznaczone do Mercedesa Klasy C, CLC, CLK oraz ML.

Oferta poszerzyła się o górne mocowanie amortyzatora przedniego do Mercedesa Klasy C, CLC, CLK (nr 00418499) oraz poduszkę silnika do Mercedesa ML (00418536).

Szczegóły na poniższej grafice.

Dowiedz się więcej

Nowa tuleja wahacza Tedgum do Forda
Nowa tuleja wahacza Tedgum do Forda

Tegdum wprowadził do swojej oferty wzmocnioną tuleję tylną przedniego dolnego wahacza do Forda Scorpio. Część, oznaczona numerem 00228566, jest adresowana do pojazdów Ford Scorpio, wyprodukowanych między 1.10.1994 r. a 31.08.1998 r. Szczegółowe informacje w firmie Tedgum.  

Klucz do sworznia wahacza Iveco Daily w Mark-Moto
Klucz do sworznia wahacza Iveco Daily w Mark-Moto

W ofercie Mark-Moto pojawił się hartowany klucz przeznaczony do montażu i demontażu sworznia wahacza Iveco Daily po 2004 roku. Nowa część: war 354 – Klucz do montażu i demontażu sworznia wahacza Iveco Daily po 2004 roku (hartowany)   Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.mark-moto.pl.  

Audi wprowadzi lekkie sprężyny zwojowe Sogefi
Audi wprowadzi lekkie sprężyny zwojowe Sogefi

Opatentowana przez Sogefi technologia produkcji sprężyn zwojowych została opracowana we współpracy z firmą Audi i zostanie wprowadzona na rynek przed końcem bieżącego roku. Audi będzie pierwszym na świecie producentem samochodów, który zastosuje tę technologię w produkcji seryjnej. Zastosowanie nowych sprężyn z tworzywa GFRP nie ma żadnego wpływu na architekturę układu zawieszenia w samochodach osobowych i […]

Nowość Tedgum do Porsche, Audi i Volkswagena
Nowość Tedgum do Porsche, Audi i Volkswagena

W ofercie firmy Tedgum pojawiła się poduszka silnika do zastosowania w luksusowych SUVach grupy Volkswagen. Górna poduszka silnika nadaje się do zastosowania w następujących samochodach: Porsche Cayenne, Audi Q7, Volkswagen Touareg.   Szczegóły na załączonej grafice.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!