Nagroda dla Mann+Hummel

10 maja 2005, 0:00

Firma Mann+Hummel GmbH została wyróżniona przez Genaral Motors nagrodą Dostawca Roku 2004. Nagroda ta stanowi wyróżnienie za doskonałe osiągnięcia w zakresie jakości, technologii, serwisu i ceny. Mann+Hummel jest jednym z dwóch dostawców na świecie, który przez ostatnie 13 lat z rzędu otrzymuje tę nagrodę.
Od ponad 50 lat General Motors i Man+Hummel łączą więzy partnerstwa, bowiem specjalista z zakresu filtracji zaopatruje koncern samochodowy w filtry oleju, moduły olejowe, systemy filtracji, systemy ssawne, systemy do odpowietrzania skrzyni korbowej, wzorcowe pokrywy do silników oraz różnego rodzaju zbiorniki.
 ]1P[
Ważnym łącznikiem między Mann+Hummel i General Motors jest tzw. Program Ambasador, który od lat praktykuje ten producent samochodów, a którego celem głównym jest stałe podnoszenie jakości produktów i dbałość o zadowolenie klienta. Program ten celuje w intensyfikacji komunikacji i współpracy dostawców począwszy od najwcześniejszych stadiów pracy nad kolejnymi projektami i określany jest mianem „Integracji Dostawców” (Supplier Integration).

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!