Dział Szkoleń Technicznych Inter Cars na seminarium branżowym

22 października 2014, 8:13

Dział Szkoleń Technicznych Inter Cars SA zdobywa coraz większe uznanie wśród instytucji związanych z edukacją. Dowodem na to jest zaproszenie do udziału w seminarium branżowym szkół kształcących w zawodach mechanicznych.

Seminarium jest organizowane przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej. Odbędzie się 6 listopada w Warszawie. Główny jego temat to „Monitorowanie i doskonalenie procesu wdrażania podstaw programowych kształcenia w zawodach”. Jednym z punktów programu jest wystąpienie kierownika Działu Szkoleń Technicznych Inter Cars SA, Macieja Bobrowskiego. Korzystając z doświadczeń uzyskanych w ramach organizacji programu Młode Kadry, przedstawi rozbieżności pomiędzy programem nauczania w szkołach a realnymi oczekiwaniami przyszłych pracodawców z rynku usług warsztatowych.

Seminarium jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do tej pory do programu Młode Kadry przystąpiło 13 placówek edukacyjnych. 4 listopada 2014 do programu dołączy Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu.

Dowiedz się więcej

Kolejna szkoła w programie „Młode Kadry”
Kolejna szkoła w programie „Młode Kadry”

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu jest trzynastą placówką, która przystąpiła do programu „Młode Kadry”, organizowanego przez Inter Cars SA. Jej uczniowie będą mogli poszerzać swoją wiedzę, wykorzystując nowoczesny sprzęt warsztatowy. „Młode Kadry” to program przygotowany przez Inter Cars SA przy udziale partnerów: Bosch, Castrol, Luk Ina Fag, ContiTech, Mahle, NTN SNR, Osram i SKF. Ideą […]

Otwarcie Regionalnego Centrum Szkoleniowego w Jedliczu
Otwarcie Regionalnego Centrum Szkoleniowego w Jedliczu

Już wkrótce program „Młode Kadry” Inter Cars SA zostanie zasilony przez kolejną placówkę. W Jedliczu odbędzie się uroczyste otwarcie Regionalnego Centrum Szkoleniowego. Otwarcie Regionalnego Centrum Szkoleniowego w Jedliczu, odbędzie się 4 listopada 2014 r, w Zespole Szkół im. Armii Krajowej przy ulicy Tysiąclecia 15 (Jedlicze), o godz. 10:00. W ramach uroczystości odbędzie się oficjalne podpisanie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Rozczarowany uczeń, 23 października 2014, 12:45 0 0

każda szkoła , która przyłączy się do programu młode kadry otrzymuje sprzęt o wartości 100 tys.zł do "pilnowania w zamkniętej sali" udostępnianej podczas szkoleń kilkugodzinnych czasem nawet szkoleń dla uczniów.Chyba nie tak powinno to wyglądać.

Odpowiedz