Kończą się kwalifikacje do konkursu Mechanik Roku 2014

15 października 2014, 15:50

Tylko do końca października 2014 roku, mechanicy z całej Polski mają szansę, aby dostać się do półfinału konkursu Mechanik Roku 2014. Aby znaleźć się w wymarzonej pięćdziesiątce, powinni rozwiązywać testy, brać udział w Odcinkach Specjalnych i kupować produkty partnerów konkursu.

Od sześciu tygodni, w ramach kwalifikacji konkursowych, trwa rywalizacja na Odcinkach Specjalnych. Do tej pory odbyły się OS-y: ATE, Bosch, Castrol, Febi, Kager, Philips. Obecnie trwa Odcinek Specjalny Raicam, a na przyszły tydzień zaplanowano OS SKF.

Do tej pory rozdano już 6 Dzikich Kart, co oznacza, że znamy już pierwszych półfinalistów tegorocznej edycji Konkursu. Oprócz rywalizacji na Odcinkach Specjalnych, Uczestnicy są klasyfikowani w rankingu generalnym. Do półfinału zostanie zakwalifikowanych 50 najlepszych.

Aby znacznie zwiększyć szanse na miejsce w półfinale, warto rozwiązywać testy kwalifikacyjne.  Do tej pory odbyły się już dwa takie testy. Do 20 października można jeszcze rozwiązać trzeci, ostatni już w tej edycji konkursu, test kwalifikacyjny. Do wygrania jest między innymi samochód osobowy i sprzęt warsztatowy.

Więcej informacji na temat konkursu na www.mechanikroku.fota.pl.
 

Dowiedz się więcej

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!