Nowy magazyn Terrain Tamer w Tasmanii

15 października 2014, 11:01

Nowy magazyn Terrain Tamer położony jest tylko 10 minut jazdy od centrum miasta Hobart i jest zlokalizowany na byłym terenie firmy: Peter Finch 4×4, czyli wcześniej-szych głównych hurtowników części Terrain Tamer.

Magazyn będzie zarządzany przez Petera Bonavię, który od wielu lat związany jest z tą branżą, ma bogatą wiedzę i doświadczenia w obszarze 4WD a także owocną współpracę z lokalnymi klientami. Peter to były członek personelu Terrain Tamer, którego początki współpracy z firmą sięgają roku 1980 i już od ponad 30 lat współtworzy tę markę.

Zakup przez Terrain Tamer nowego magazynu w Tasmanii wynika z naturalnego rozwoju firmy, która odnosi sukcesy już od  45 lat. Jej pierwsze magazyny były zlokalizo-wane na przedmieściach Melbourne, kolejne w innych stanach Australii, a także cztery za granicą i niedawno nabyli 32 100 m/kw siedziby w Tottenham, w Melbourne.

Silnie rozwinięty przemysł rolniczy i górniczy Tasmanii stał się oczywistym wyborem dla dalszej ekspansji marki Terrain Tamer, która dostarcza ponad 40 000 części zamiennych opracowanych i produkowanych z normami OE lub wyższymi, dla wielu od-biorców, których wydajność zależy od siły, wytrzymałości i niezawodnego działania swoich pojazdów. Do nich zalicza się branża górnicza, służby ratownicze oraz rolnicy, a także miłośnicy pojazdów z napędem 4×4.

Ekspansja oznacza również dalsze wzmocnienie "Terrain Tamer Connection". To idea, której celem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa klientom, tworząc profesjonalną sieć magazynów i hurtowników w całej Australii, co ułatwia rozprowadzanie części, wiedzy i doradztwa.

– „Ta ekspansja oznacza, że będziemy teraz w stanie zaoferować pełną gamę części i nasze doświadczenie w obsłudze klienta na tasmańskim rynku. Świetnie rozwinięte rolnictwo i przemysł górniczy Tasmanii to ogromny potencjał, który w pełni nie został wykorzystany w przeszłości. To ekscytujące, móc na bieżąco rozwijać dotychczasową bazę klientów i rozwijać tamtejszy rynek” – mówi marketing manager Brent Hutchinson.

Nowy magazyn Terrain Tamer mieści się na 1/481 Main Road, Glenorchy w Tasmanii. Najbliższego dystrybutora firmy można znaleźć, odwiedzając stronę terraintamer.com lub dzwoniąc pod numer telefonu: 1300 888 444

Dowiedz się więcej

Terrain Tamer przedstawia nową wersję amortyzatorów Pro Shock Absorbes
Terrain Tamer przedstawia nową wersję amortyzatorów Pro Shock Absorbes

Nowa wersja amortyzatorów Pro Shock Absorbers firmy Terrain Tamer charakteryzuje się możliwością manualnej regulacji, dzięki czemu można ją z łatwością dopasować do jazdy po mieście lub bardziej wymagających wypadów terenowych. Pro Shock Absorbers posiadają osiem ustawień, które mogą być zmieniane w łatwy sposób przy pomocy mechanizmu obrotowego. Dzięki niemu amortyzatory dopasują się np.: do obciążenia, […]

Wszystko dla 4×4 – wywiad z Brentem Hutchinsonem z Terrain Tamer
Wszystko dla 4×4 – wywiad z Brentem Hutchinsonem z Terrain Tamer

Terrain Tamer specjalizuje się w produkcji części zamiennych, przeznaczonych do pojazdów z napędem 4×4. Firma rośnie równie dynamicznie jak zainteresowanie pojazdami z napędem na cztery koła wśród kierowców. Przedstawiamy wywiad z Brentem Hutchinsonem, Marketing Managerem w Terrain Tamer. Opowiedz o historii Waszej firmy? Frank Hutchinson rozpoczął działalność wraz z Donem Kyattem pod koniec 1969 roku. […]

Nowa gama tarcz i klocków hamulcowych Terrain Tamer
Nowa gama tarcz i klocków hamulcowych Terrain Tamer

4WD – marka Terrain Tamer, zaprezentowała najnowszy zestaw hamulcowy przygotowany z myślą o samochodach z napędem na 4 koła. Zestaw jest zamiennikiem dla oryginalnych klocków oraz tarcz hamulcowych. Podobnie jak markowe zamienniki, tarcze Heavy Duty zbudowane są tak, aby jak najlepiej wyeliminować bicie. Dodatkowo, dzięki specjalnie zaprojektowanym otworom możliwe jest dopasowanie ich do dowolnej strony […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kk, 10 grudnia 2014, 15:55 0 0

Świetna i ważna informacja dla polskich czytelników: nowy magazyn na Tasmanii!!

Odpowiedz