Nowa gama tarcz i klocków hamulcowych Terrain Tamer

30 czerwca 2015, 10:10

4WD – marka Terrain Tamer, zaprezentowała najnowszy zestaw hamulcowy przygotowany z myślą o samochodach z napędem na 4 koła. Zestaw jest zamiennikiem dla oryginalnych klocków oraz tarcz hamulcowych.

Podobnie jak markowe zamienniki, tarcze Heavy Duty zbudowane są tak, aby jak najlepiej wyeliminować bicie. Dodatkowo, dzięki specjalnie zaprojektowanym otworom możliwe jest dopasowanie ich do dowolnej strony pojazdu. Otwory te oczyszczają hamulce z różnego rodzaju brudu, gazów oraz innych zanieczyszczeń, eliminując dzięki temu hałas oraz możliwość zamarznięcia. Nietypowy design wpływa znacząco na chłodzenie hamulców, redukując ich przegrzewanie się w pojazdach pracujących w upale lub trudnych warunkach.

Nowe klocki hamulcowe od Terrain Tamer powstały we współpracy z producentami oryginalnych części umieszczanych w nowych samochodach. Klocki hamulcowe Terrain Tamer otrzymały certyfikat „E” potwierdzający przystosowanie produktu do standardów europejskich. Klocki wykonane są z odpornego na ciepło i wytrzymałego kompozytu metali, co pozwala zwiększyć ich wydajność, komfort użytkowania oraz czas używania.

– „Tereny Australii są wymagające i ciężkie przez co są też znakomitym polem testowym części odpowiadających za hamowanie. Jesteśmy dumni, iż możemy podzielić się tymi doświadczeniami i przekazać je użytkownikom samochodów terenowych w Polsce." – mówi Brent Hutchinson, Marketing Manager marki Terrain Tamer.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie www.terraintamer.com lub pod numerem telefonu: 1300 888 444

Dowiedz się więcej

Nowy magazyn Terrain Tamer w Tasmanii
Nowy magazyn Terrain Tamer w Tasmanii

Nowy magazyn Terrain Tamer położony jest tylko 10 minut jazdy od centrum miasta Hobart i jest zlokalizowany na byłym terenie firmy: Peter Finch 4×4, czyli wcześniej-szych głównych hurtowników części Terrain Tamer. Magazyn będzie zarządzany przez Petera Bonavię, który od wielu lat związany jest z tą branżą, ma bogatą wiedzę i doświadczenia w obszarze 4WD a […]

Terrain Tamer przedstawia nową wersję amortyzatorów Pro Shock Absorbes
Terrain Tamer przedstawia nową wersję amortyzatorów Pro Shock Absorbes

Nowa wersja amortyzatorów Pro Shock Absorbers firmy Terrain Tamer charakteryzuje się możliwością manualnej regulacji, dzięki czemu można ją z łatwością dopasować do jazdy po mieście lub bardziej wymagających wypadów terenowych. Pro Shock Absorbers posiadają osiem ustawień, które mogą być zmieniane w łatwy sposób przy pomocy mechanizmu obrotowego. Dzięki niemu amortyzatory dopasują się np.: do obciążenia, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!