Filia Inter Cars w Swarzędzu – oficjalne otwarcie

1 października 2014, 13:08

W Swarzędzu przy głównej trasie w stronę Kobylnicy, w sierpniu, rozpoczęła działalność kolejna filia Inter Cars. Z okazji otwarcia nowego obiektu zorganizowano przyjęcie dla klientów, pracowników i dostawców.

Na uroczystości obecny był także  Krzysztof Oleksowicz, który wraz z Dyrektorami Grupy Poznań Tomaszem Wesołowskim, Jackiem Linette i Ryszardem Paluczkiem dokonał uroczystego przecięcia wstęgi. Gwiazdą wieczoru była Marta Podulka wraz z zespołem 7sekund, znana z poznańskiej sceny muzycznej, a także z przebojów „Nieodkryty ląd”, „Nie przeszkadzać”.  Wcześniej Dyrektorzy WLP  opowiedzieli 11-letnią historię firmy z anegdotami dotyczącymi spółki oraz historie otwierania kolejnych filii. Inwestycja W Swarzędzu stanowi punkt zwrotny w grupie, obiekt udało się sfinalizować własnym nakładem środków. Otwarciu towarzyszy ciekawostka związana z liczbą 11: pierwsza filia w Poznaniu została otwarta jako 11-sta w kraju, podczas gdy filia Swarzędz została otwarta jako 11-sta filia w grupie Poznań. 

– „Filia powstała ze względu na rozwój Grupy Poznań, która chce wykorzystać potencjał tamtego rynku." – mówi Przemysław Kasprzak, kierownik filii.

Specjalnie na jej potrzeby powstał nowy budynek, który może pochwalić się przestronnym magazynem o pow. 400 m2 i salą sprzedaży o pow. 200 m2. Znajdują się w nim również powierzchnie biurowe i sala, w której będą odbywały się różne spotkania dla klientów filii, jak również szkolenia. Z myślą o klientach przygotowano parking na ok. 12 aut. 

W filii wdrożono szereg udogodnień, które mają przyspieszyć obsługę, m.in. na magazynie wprowadzono terminale radiowe. To za ich pomocą towar jest rozkładany na półkach i zbierany. Nie są wystawiane żadne dokumenty papierowe. Towar do klientów wyjeżdża cztery razy dziennie trzema zdefiniowanymi trasami. 

Kierownik filii pracuje na sali ze sprzedawcami, dzięki czemu na bieżąco może reagować na różne potrzeby klientów. Działa także Call Center. To dla tych klientów, którzy przed przyjazdem do filii chcą zapytać o dostępność towaru. Nawet jeśli słuchawki nie odbierze filia w Swarzędzu, to zrobią to inni sprzedawcy w danej grupie i zrealizują zamówienie. 
W filii dostępne są części i akcesoria do samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli. 

Filia Swarzędz
ul. Cieszkowskiego 90
62-020 Swarzędz
Tel: (61) 667 34 40 – samochody osobowe
+48 (61) 667 34 45 – samochody ciężarowe
e-mail: IC.SWA@intercars.eu
godziny otwarcia:
pon. – pt.: 7.00 – 19.00
sobota: 8.00 – 14.00

 

Dowiedz się więcej

Filia Inter Cars w Swarzędzu
Filia Inter Cars w Swarzędzu

W Swarzędzu przy głównej trasie w stronę Gruszczyna rozpoczęła działalność kolejna filia Inter Cars. Jest to już 11. filia w strukturach Grupy Poznań. W najbliższą sobotę zostanie oficjalnie otwarta. W evencie wezmą dział najwięksi klienci, partnerzy i współpracownicy filii. – „Filia powstała ze względu na rozwój Grupy Poznań, która chce wykorzystać potencjał tamtego rynku." – […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!