Regenerowane zaciski Brembo: doskonałe uzupełnienie oferty części zamiennych.

23 września 2014, 16:37

W tym roku na targach Automechanika we Frankfurcie, Brembo po raz pierwszy poinformowało o rozszerzeniu oferty na Aftermarket o kompleksowy wybór regenerowanych zacisków hamulcowych.

Z ponad 4000 numerów referencyjnych dla więcej niż 2000 modeli samochodów od 55 producentów, nowa linia pokrywa 95% europejskiego parku samochodowego.

Brembo ma ponad 50 lat doświadczenia w produkcji zacisków na pierwszy montaż i od lat jest uznanym liderem w tworzeniu rozwiązań technologicznych zarówno dla producentów samochodów jak i na rynek części zamiennych.

Celem Brembo jest zapewnienie w ramach oferty Aftermarketowej dostępu do produktów tej samej jakości jak oryginalne wyposażenie nowych samochodów. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu Brembo rozszerza swoją ofertę części zamiennych o pełną gamę regenerowanych zacisków. Nowa linia produktowa oferuje atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnej wymiany wadliwych zacisków na nowe, przy zachowaniu tych samych standardów jakości i bezpieczeństwa.

  

Proces regenerowania zacisków przebiega przy zachowaniu tych samych, bardzo rygorystycznych standardów technicznych jak przy produkcji zacisków na pierwszy montaż. Proces obejmuje testowanie i czyszczenie, wymianę wszystkich zużytych części i zastosowanie specjalnej ochronnej powłoki antykorozyjnej. Po ostatecznej kontroli jakościowej zacisk otrzymuje znak identyfikacyjny. Cały proces gwarantuje klientowi Brembo, że zregenerowany zacisk będzie działał równie dobrze jak nowy, daje tą samą jakość i gwarancję.

Proces regenerowania zacisków jest opłacalny i niezawodny a ponadto przyjazny środowisku. Celem Brembo jest zmniejszenie negatywnego wpływu swoich produktów i procesów produkcji na środowisko. W tym przypadku dodatkową korzyść przynosi zwracanie korpusów zacisków do regeneracji. 

Opublikowane przez: Redakcja
Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę Brembo

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!