Nowe gamy akumulatorów Exide na Automechanice

3 września 2014, 12:45

Nowe produkty, rozwiązania dla warsztatów oraz garść sportowych emocji – to najważniejsze z atrakcji przygotowanych przez Exide na tegoroczne targi Automechnika we Frankfurcie.

Na targach Exide zaprezentuje nową generację akumulatorów AGM i EFB, przeznaczonych do samochodów z systemami oszczędzania paliwa, jak np. Start-Stop. Nowe akumulatory zostały zaprojektowane przez dywizję firmy odpowiedzialną za rynek OE, aby sprostać wymaganiom producentów samochodów.

Exide Premium – topowa seria akumulatorów do pojazdów z tradycyjnym układem napędowym – również doczekała się nowej generacji. Na targach po raz pierwszy zostaną zaprezentowane wzbogacone o technologię Carbon Boost akumulatory Exide Premium.

Na stoisku Exide będzie można spotkać także Marco Wittmana, kierowcę rajdowego Formuły BMW. Exide jest oficjalnym partnerem teamu BMW Motorsports w wyścigowej serii DTM, a Wittman to aktualny lider DTM Driver Championship. Oprócz możliwości porozmawiania z mistrzem będzie można także obejrzeć auto rajdowe BMW.

W programie targów Automechanika znajdą się także dwa dni przeznaczone dla osób prowadzących warsztaty samochodowe. W trakcie ich trwania Exide przedstawi swoje nowe internetowe narzędzia, służące np. do doboru odpowiedniego akumulatora. Zaprezentowane zostaną także zupełnie nowe rozwiązania i usługi, które ułatwią codzienną pracę warsztatu.
 

Dowiedz się więcej

Akumulatory Exide bardziej wydajne i szybsze w ładowaniu
Akumulatory Exide bardziej wydajne i szybsze w ładowaniu

Dzięki nowym rozwiązaniom jakie powstały w centrach badawczo-rozwojowych Exide Technologies, takim jak technologia Carbon Boost oraz IV generacja akumulatorów AGM i EFB do pojazdów z systemem Start-Stop, nowe akumulatory pod markami CENTRA i EXIDE będą ładować się nawet o 1,5 raza szybciej oraz będą miały zwiększoną wydajność. Technologia Carbon Boost była początkowo tworzona z myślą […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!