Wygrywaj z Galfer

, 13 sierpnia 2014, 15:36

W każdym newsletterze Galfer znajduje się los, pozwalający zwiększyć szanse na zwycięstwo w wielkim konkursie z nagrodami Galfer pod nazwą „Bohaterowie dróg”.

Cztery poprzednie losowania cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przedostatnie wygrał pan Mariusz, który zdobył talon na paliwo o wartości 500 euro.

Ale to jeszcze nie koniec wygrywania z Galfer – chodzi przecież o główną wygraną – talon Galfer Big City o wartości 1800 Euro. Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę Galfer i poznać świat "Bohaterów dróg".

Polecamy również lekturę najnowszych informacji ze świata GALFER.
 

Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę Continental

Dowiedz się więcej

Systemy hamulcowe GALFER – dopasowane na miarę produkty dla wolnego rynku części
Systemy hamulcowe GALFER – dopasowane na miarę produkty dla wolnego rynku części

Systemy hamulcowe marki GALFER to części zamienne idealnie dopasowane do potrzeb rynku. Pod szyldem firmy Continental, jednego z wiodących na świecie dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego, urozmaicony asortyment okładzin i tarcz hamulcowych stwarza teraz zupełnie nowe możliwości. Części zamienne – z wyczuciem i ze zrozumieniem wymagań handlu i warsztatów – w doskonały sposób łączą w sobie […]

GALFER – Wielki Finał
GALFER – Wielki Finał

Wielki konkurs GALFER zakończył się wielkim finałem, w którym wzięło udział bardzo wielu uczestników. Producent pragnie z całego serca podziękować im za udział w zabawie oraz pogratulować szczęśliwemu zwycięzcy. „Streetwise Hero“ konkursu został Wojciech S., który może cieszyć się z  talonu GALFER Big City o wartości 1 800 Euro, obejmującego: ekskluzywny pobyt w hotelu Hilton, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 20 sierpnia 2014, 21:35 0 0

Kolejna marka Continentala w hamulcacha mamy ATE BARUM teraz GALFER po to aby jak największy udział w rynku był

Odpowiedz