Systemy hamulcowe GALFER – dopasowane na miarę produkty dla wolnego rynku części

8 sierpnia 2014, 15:59

Systemy hamulcowe marki GALFER to części zamienne idealnie dopasowane do potrzeb rynku. Pod szyldem firmy Continental, jednego z wiodących na świecie dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego, urozmaicony asortyment okładzin i tarcz hamulcowych stwarza teraz zupełnie nowe możliwości. Części zamienne – z wyczuciem i ze zrozumieniem wymagań handlu i warsztatów – w doskonały sposób łączą w sobie wysoką jakość z funkcjonalnością.

– „Za pośrednictwem produktów marki GALFER, Continental oferuje dokładnie to, czego potrzebuje rynek – nie mniej i nie więcej” – mówi Peter Wagner, Vice President Independent Aftermarket firmy Continental.

Okładziny i tarcze hamulcowe oraz osprzęt marki GALFER, jak wszystkie produkty firmy Continental, przekonują do siebie wysoką jakością techniczną. Począwszy od wyboru najwyższej jakości materiałów, przez precyzyjną produkcję aż po dopracowaną logistykę w połączeniu z bezprzykładną funkcjonalnością – produkty nie obiecują za dużo, one te obietnice spełniają.

– „Produkty GALFER to realiści w rodzinie Continental. Nasz asortyment koncentruje się konsekwentnie na tym co najważniejsze, aby w ten sposób zapewnić naszym klientom trwały sukces” – wyjaśnia Wagner.

Produkty marki GALFER są – od pierwszych chwil w fazie rozwoju aż po projektowanie opakowań – zaprojektowane z myślą o odbiorcy. Równie silnie identyfikujemy się z codzienną pracą warsztatów i ich wymaganiami. Szybko i skutecznie dopasowujemy się do wahań rynkowych. Dzięki fachowej wiedzy i atrakcyjnym zaletom kosztowym produkty firmy Continental są konkurencyjne dla klientów.  Możliwe jest to dzięki bliskiemu kontaktowi z warsztatami i handlowcami niezależnego rynku części zamiennych.

– „Znamy naszych klientów i ich cele – w postaci produktów GALFER oferujemy im dokładnie to, czego potrzebują, to wywodzi się z idei przewodniej marki 'perfect fit’” – dodaje Wagner.

– „Z ankiet przeprowadzanych wśród firm handlowych i warsztatów wiemy, że bez doświadczenia nie ma zaufania. Dla produktów GALFER nie stanowi to problemu” – zauważa Peter Wagner. Jest tak dlatego, że produkty marki GALFER opierają się na kompetencji firmy Continental, światowej sławy dostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego, w zakresie rozwoju części oryginalnych (OE) oraz zarządzania aktywami (IAM) . Marka GALFER sama wyrobiła sobie w przeszłości ugruntowaną pozycję jako marka OEM (producent oryginalnego wyposażenia). Ogromna wiedza merytoryczna i znajomość branży są logicznym następstwem tego doświadczenia.

Opublikowane przez: Redakcja
Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę Continental

Dowiedz się więcej

Wygrywaj z Galfer
Wygrywaj z Galfer

W każdym newsletterze Galfer znajduje się los, pozwalający zwiększyć szanse na zwycięstwo w wielkim konkursie z nagrodami Galfer pod nazwą „Bohaterowie dróg”. Cztery poprzednie losowania cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przedostatnie wygrał pan Mariusz, który zdobył talon na paliwo o wartości 500 euro. Ale to jeszcze nie koniec wygrywania z Galfer – chodzi przecież o główną […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!