Nowe pompy paliwa Denso

13 sierpnia 2014, 11:23

Denso rozszerzyło ofertę o dwie nowe pompy paliwa, które mają zastosowanie w Toyocie Prius i Land Cruiser. Po rozszerzeniu, program pomp paliwa Denso dla rynku wtórnego składa się z 9 numerów katalogowych, które mają ponad 230 zastosowań.

Pompy paliwa Denso są produkowane wyłącznie z nowych, nie regenerowanych części. Spełniają restrykcyjne normy jakości części OE. Denso zamierza rozszerzyć gamę oferowanych produktów jeszcze w tym roku.

Pompy paliwa są częścią programu systemów sterowania silnikiem (EMS) Denso. Obecnie wyróżnia się dwa rodzaje pomp paliwa Denso: typ C wewnątrzzbiornikowy oraz typ H38 wewnątrzzbiornikowy. Działają one z większą prędkością i przy niższym poborze prądu niż pompy starego typu, jednocześnie zapewniając dokładny pomiar ciśnienia dla jak najwyższej wydajności.

Więcej informacji na temat pomp paliwa Denso i innych części wchodzących w skład programu systemów sterowania silnikiem (EMS) można znaleźć w bezpłatnym katalogu na stronie www.denso-am.pl.

Dowiedz się więcej

Układ wtryskowy Denso dla małych motocykli
Układ wtryskowy Denso dla małych motocykli

Denso opracowało nowy system wtrysku paliwa „DIET-FI”, który umożliwia zastosowanie mniejszej ilości części. System jest dostosowany do małych motocykli (o pojemności silnika do 150 ccm). Układy wtryskowe w małych motocyklach Zazwyczaj układy wtrysku paliwa są stosowane tylko w większych motocyklach i składają się z czujników, siłowników i modułu sterującego pracą silnika (ECU), by zapewnić precyzyjną […]

Co warto wiedzieć o świecach zapłonowych?
Co warto wiedzieć o świecach zapłonowych?

Czasookresy wymiany świec zapłonowych zależą od technologii i materiałów użytych do produkcji świec. Przede wszystkim chodzi o odporność wykorzystanego materiału na korozję elektryczną i temperaturową. Przebieg świec niklowych DENSO w silniku napędzanym benzyną szacuje się na 30.000 km, świec platynowych standard na ok. 70.000 km, a Double Platinum (podwójna platyna) powyżej 80.000 km. Przebieg świec […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!