Zaproszenia targowe w najnowszych Wiadomościach IC

30 lipca 2014, 14:04

Lada dzień u klientów Inter Cars SA pojawi się wakacyjne wydanie Wiadomości IC, a razem z nim specjalne dodatki.

Czytelników na pewno zainteresuje to, że w najnowszym wydaniu Wiadomości IC znajdą zaproszenia na 14. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Łącznie w magazynie znajdują się trzy zaproszenia – jedno na dzień prasowy w piątek, 5 września oraz dwa jednodniowe zaproszenia do wykorzystania w dniach 6-7 września.

Zgodnie z zapowiedziami redakcja w tym roku powróciła do wydawania Dodatku Technicznego. Tym razem w całości został on poświęcony układowi chłodzenia. Tytuł dodatku „Chłodzenie w pojeździe – czy tylko silnik go potrzebuje?” sugeruje, ze obejmuje on temat kompleksowo.

W samym magazynie jak zawsze znajduje się dużo wiadomości "z życia" spółki oraz nowości produktowych. Oprócz tego duża dawka porad ekspertów i artykułów technicznych. Dodatkowo obszerna relacja z Gali Mistrzów Warsztatu, zapowiedź Targów i Motor Show. W tym wydaniu czytelnicy znajdą aż cztery strony poświęcone sportowi w tym m.in. relacja z Rajdu Polski.

E-wydanie Wiadomości IC będzie dostępne już wkrótce na stronie www.intercars.com.pl

Dowiedz się więcej

Targi Inter Cars coraz bliżej
Targi Inter Cars coraz bliżej

Targi Inter Cars będą największym tego typu wydarzeniem w branży motoryzacyjnej w całej Europie Środkowej. W pobliżu ekspozycji wystawców odbywać będzie się także wielkie motoryzacyjne show. To wszystko na warszawskim Lotnisku Bemowo w pierwszy weekend września. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA w tym roku odbędą się już po raz 14., […]

Nowe wydanie Wiadomości IC
Nowe wydanie Wiadomości IC

Najnowsze Wiadomości IC są już dostępne. Magazyn zawiera informacje na temat działalności spółki oraz nowości produktowych. Oprócz tego znaleźć w nim można porady ekspertów i artykuły techniczne.  

Nowe Wiadomości IC
Nowe Wiadomości IC

Na rynku ukazało się najnowsze, październikowe wydanie Wiadomości IC, a w nim: relacja z 14. Targów Inter Cars, Motor Show, Nocne Motor Show, poszerzenie oferty oponiarskiej, newsy z branży, nowe filie, targi zagranicznych filii Inter Cars, relacje ze szkoleń praktycznych, projekt Bio Service i wiele innych.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!