Nowa gama produktów Varta na targach Automechanika

22 lipca 2014, 9:33

Na targach Automechanika 2014, które odbędą się jesienią we Frankfurcie, Johnson Controls zaprezentuje nową gamę produktów Varta.

Hurtownicy, pracownicy warsztatów oraz inni partnerzy będą mieli możliwość zapoznania się z nowymi rozwiązaniami i usługami, odwiedzając stoisko Johnson Controls (nr C41) w hali 3.1.

Varta Dynamic Trio

Najważniejszą nowością jest wprowadzenie do sprawdzonej gamy Varta Dynamic trio akumulatorów AGM i EFB w liniach BLACK, BLUE i SILVER. Dzięki temu firma Johnson Controls może zaspokajać potrzeby rynku motoryzacyjnego, zapewniając odpowiedni akumulator do każdego rodzaju samochodu oraz typu klienta.

– „Nowa gama produktów motoryzacyjnych Varta oferuje dopasowane rozwiązania, które spełniają szereg bieżących potrzeb kierowców. Dzięki wyjątkowo czystemu procesowi produkcyjnemu nowe akumulatory Varta SILVER Dynamic AGM i VARTA Blue Dynamic EFB stanowią idealne rozwiązanie dla świadomych ekologicznie klientów, którzy nadal potrzebują akumulatorów o zwiększonej wydajności i niezawodności.” – powiedział Ruben Gomez Fernandez, dyrektor ds. marketingu w Johnson Controls Power Solutions EMEA.

Akumulatory VARTA Silver AGM produkowane są tylko w Niemczech.

Urządzenie serwisowe VSSP nowej generacji i rozwiązanie akumulatorowe do samochodów dostawczych

Na targach Automechanika firma Johnson Controls zaprezentuje także program serwisowy nowej generacji VARTA Start-Stop Service Program (VSSP 2.1). Rozszerzone możliwości urządzenia VSSP 2.1 umożliwiają warsztatom błyskawiczną i nieskomplikowaną wymianę akumulatora.

Ponadto na targach firma Johnson Controls odkryje przed publicznością swoją najnowszą innowację stworzoną z myślą o samochodach dostawczych.

Akumulatory dla pojazdów przyszłości

Wyzwania, takie jak zmiany klimatu i kurczące się zasoby, sprawiają, że konieczne jest opracowanie nowych, przyjaznych dla środowiska technologii, które całkowicie lub częściowo wyeliminują konieczność stosowania silników spalinowych. W tym aspekcie napęd elektryczny odgrywa coraz ważniejszą rolę.

– „Johnson Controls dysponuje już gotowymi rozwiązaniami przystosowanymi do potrzeb energetycznych pojazdów jutra, zarówno samochodów hybrydowych, jak i elektrycznych. Chcielibyśmy zaprosić warsztaty i partnerów do odkrycia przyszłości energii mobilnej i rozwiązań oferowanych przez firmę Johnson Controls na targach Automechanika”. – powiedział Ruben Gomez Fernandez.

 

Targi Automechanika 2014 odbędą się w dniach od 16 do 20 września, we Frankfurcie.

Dowiedz się więcej

Akumulatory Optima – historia, budowa, działanie
Akumulatory Optima – historia, budowa, działanie

Akumulatory Varta Optima wyróżniają się na tle podobnych produktów konstrukcją oraz zastosowaniem opatentowanych technologii. W momencie debiutu w latach 80. bardzo szybko zdobyły rynkową popularność, którą utrzymują do dziś. W międzyczasie oferta gamy Optima rozszerzyła się. Akumulatory Optima – historia Historia akumulatorów Optima datowana jest na rok 1983, kiedy to nastąpiło rozpoczęcie badań nad nowatorską […]

Pierwszy zwycięzca konkursu Warsztat Miesiąca w promocji  Mistrzostwa Akumulatorów VARTA
Pierwszy zwycięzca konkursu Warsztat Miesiąca w promocji Mistrzostwa Akumulatorów VARTA

Znamy już pierwszego zwycięzcę w konkursie fotograficznym Warsztat Miesiąca w promocji Mistrzostwa Akumulatorów VARTA. Została firma AutoElektro z Krakowa. Laureat – Przemysław Krzysztofek otrzymał kompleksowe urządzenie VARTA VSSP 2.1 do obsługi i diagnostyki akumulatorów. Wszyscy zainteresowani nadal mogą wygrać w konkursie Varty. Aby dołączyć do rywalizacji w promocji Mistrzostwa Akumulatorów VARTA, należy zarejestrować się na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!