SH Auto Parts – wahacze optymalne

15 października 2014, 23:11

Tajwańska firma SH Auto Parts od lat 70. XX wieku walczy ze szkodliwymi stereotypami, dostarczając klientom wahacze w jakości konkurencyjnej do tej, oferowanej przez producentów ze światowej czołówki. Azjatyckiej marce udało się już podbić wymagające rynki Ameryki Północnej i Europy.

SH Auto Parts – tajwańska firma bez kompleksów

Firma SH Auto Parts jest obecnie jednym ze światowych liderów w produkcji wahaczy, a jej produkty sprzedawane są przez globalnych dystrybutorów na całym świecie – najczęściej pod własnymi brandami.

Dystrybutorzy, którzy obdarzyli firmę zaufaniem nie żałują swojej decyzji. W przypadku produktów dalekowschodnich priorytetem jest powtarzalność elementów (uzyskana dzięki skutecznym systemom kontroli jakości) oraz szybkość wprowadzania na rynek nowych produktów. SH Auto Parts słynie z wywiązywania się z tych zadań. Bardzo szybko wprowadza na rynek części zamienne, przeznaczone do najnowszych modeli pojazdów, dzięki czemu zwiększa swoją wydajność i pozycję na rynku.

Markowe wahacze

Dostawy dla globalnych dystrybutorów spowodowały, że wahacze SH Auto Parts są dziś niezwykle popularne na rynkach Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Azji. Są one sprzedawane pod różnymi brandami, tzw. markami własnymi dystrybutorów, przez co rozpoznawalność tajwańskiej firmy utrzymuje się na stosunkowo niskim poziomie. SH Auto Parts oferuje wahacze także pod własnym brandem. Na polskim rynku można je znaleźć w sieci dystrybucji firmy Polcar.

Jakość i cena – priorytety SH Auto Parts

Firma SH Auto Parts zdaje sobie sprawę z tego, jakie oczekiwania mają wobec niej światowi klienci. Priorytetem jest w tym przypadku jakość i powtarzalność przy zachowaniu niskich kosztów produkcji. Globalna reputacja firmy opiera się na dostarczaniu produktów wysokiej jakości w niskiej cenie.

O jakości świadczą uzyskane przez SH Auto Parts certyfikaty. Wahacze produkowane przez tajwańską firmę otrzymały akredytację Sojuszu Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego w Ameryce Północnej. Firma jest obecnie wiodącym dostawcą wahaczy dla Ameryki Północnej, Europy, Bliskiego Wschodu oraz Rosji.

Fabryki firmy na Tajwanie uważane są za jedne z najnowocześniejszych na świecie. Inwestycje w nowe linie produkcyjne przyczyniły się do obniżenia kosztów produkcji i zwiększenia mocy produkcyjnych. Całość procesu produkcji "od A do Z" zamyka się w zakładach SH Auto Parts. Pozwala to bardzo szybko reagować na potrzeby klientów i wymagania rynku. 

Przetestuj produkty SH Auto Parts

Optymalna jakość za rozsądną cenę jest główną zaletą wahaczy SH Auto Parts. W Polsce, produkty SH Auto Parts pod oryginalnym brandem są dostępne w sieci Polcar (www.polcar.com). 

Artykuł sponsorowany

Dowiedz się więcej

SH Auto Parts – produkcja na cały świat
SH Auto Parts – produkcja na cały świat

Jeden z największych światowych producentów wahaczy – tajwański SH Auto Parts – istnieje od 1978 r. W tym czasie firmie udało się osiągnąć wysokie wyniki na rynkach lokalnych, a także rozpocząć ekspansję na nowe kontynenty. Globalny zasięg części SH Auto Parts Produkty SH Auto Parts są z powodzeniem sprzedawane nie tylko w Azji, ale także […]

Nowa odsłona katalogu eCar firmy Polcar
Nowa odsłona katalogu eCar firmy Polcar

Elektroniczny katalog eCar towarzyszy klientom firmy Polcar już od 2006 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników stworzona została jego nowa odsłona. W wersjach począwszy od serii 1.6 (z początkiem 2014 roku) zmianie uległ nie tylko interfejs, ale przygotowano także wiele udogodnień związanych z komunikacją między użytkownikami a firmą Polcar. Katalog niezmiennie jest jednym z najlepszych i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Iron, 16 października 2014, 22:40 0 0

Z całym szacunkiem, ale jeżeli wahacz do Nissana Murano firmy SH można kupić za 160zł brutto, to jedyne co ten wahacz ma wspólnego z SH to etykieta z logo producenta!

Odpowiedz