Inter Cars na festynie i na motocyklu

9 lipca 2014, 20:20

W Mysłowicach odbył się festyn, z którego dochód został przeznaczony na ochronkę działającą przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. Inter Cars był jednym z jego organizatorów. Grupa Gdańsk Inter Cars zorganizowała wyjazd motocyklowy pracowników z klientami. Wielbiciele dwóch kółek pokonali około 200 km.

Inter Cars w szczytnym celu

Festyn odbył się 21 czerwca 2014 r. na stadionie „KS GÓRNIK 09 Mysłowice”. Na uczestników czekały pokazy judo, tańca towarzyskiego, prezentacja prac malarstwa emocjonalnego Adama Plackowskiego oraz występ orkiestry dętej kopalni Knurów. Dla najmłodszych przygotowano wiele różnych gier i konkursów. Impreza miała wydźwięk charytatywny. Licytowano prace dzieci należących do Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym  „Skarbek” w Mysłowicach.

Główną atrakcją festynu był mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Rzemieślników oraz Księży. Inter Cars SA – filia Mysłowice wspólnie z dostawcami: firmami Bosch, NGK, Febi, SKF byli sponsorem nagród wręczanych dzieciom za uczestnictwo w konkursach. Dodatkowo, firma SKF zapewniła pompowaną ściankę wspinaczkową, która okazała się jedną z najbardziej obleganych przez dzieci atrakcji.

Dzięki środkom zebranym podczas festynu, podopieczni parafii pojadą na kolonie letnie. Głównymi organizatorami festynu był Cech Rzemiosł Różnych oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości.

Inter Cars na motocyklu

Trzeci rok z rzędu Grupa Gdańsk Inter Cars zorganizowała wyjazd motocyklowy pracowników z klientami. Wielbicieli dwóch kółek można było spotkać na trasie Gdynia – Starogard Gdański – Grudziądz – Brodnica – Toruń.

Podczas przejazdu motocykliści gościli w filiach Inter Cars S.A. Dotarli także do Centrum Sportu i Rekreacji Olender, gdzie do swojej dyspozycji mieli AQUA PARK, centrum SPA, strefa saun i wiele innych atrakcji. Aby poziom adrenaliny nie opadł zbyt nisko, kolejnym punktem imprezy była wizyta na Motoarenie w Toruniu. Tam można była oglądać zmagania żużlowców Unibax Toruń – Stal Gorzów.

Głównymi sponsorami wycieczki byli producenci, których towary na co dzień można znaleźć na półkach w magazynach Inter Cars SA: Asmet Sp. z o.o. i Mahle Polska Sp. z o.o. Obie firmy przeprowadziły dla klientów Grupy Gdańsk szkolenia techniczno-produktywne.

Dowiedz się więcej

Inter Cars i…żużel
Inter Cars i…żużel

Lubuskie derby żużlowe, podczas których Stal Gorzów podejmowała na własnym stadionie drużynę Falubazu Zielona Góra były ważnym wydarzeniem dla Inter Cars Grupa Gorzów. Jeden z głównych sponsorów klubu zaprosił swoich klientów do wspólnego obejrzenia tego widowiska. Gorzowianie pokonali rywali z Zielonej Góry 50:40. Tuż po meczu na gości czekały dodatkowe atrakcje, m.in. wizyta w ,,parku […]

Promocja Apteczki motocyklowej
Promocja Apteczki motocyklowej

Ze względu na sprzyjającą pogodę, sezon motocyklowy może rozpocząć się wkrótce. Inter Cars SA już teraz uruchomił promocję Apteczka motocyklowa 2015. Promocja dotyczy asortymentu motocyklowego Inter Cars SA i obejmuje trzy pakiety produktów: Nazwa Pakietu Minimalna wartość zamówienia Termin płatności Standard Termin płatności Q-Service Moto MEDIUM 3 000 PLN netto 31 marca 2015 30 kwietnia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 14 lipca 2014, 10:29 0 0

sezon ogórkowy w pełni?

Odpowiedz