Inter Cars i…żużel

8 lipca 2014, 9:32

Lubuskie derby żużlowe, podczas których Stal Gorzów podejmowała na własnym stadionie drużynę Falubazu Zielona Góra były ważnym wydarzeniem dla Inter Cars Grupa Gorzów. Jeden z głównych sponsorów klubu zaprosił swoich klientów do wspólnego obejrzenia tego widowiska.

Gorzowianie pokonali rywali z Zielonej Góry 50:40. Tuż po meczu na gości czekały dodatkowe atrakcje, m.in. wizyta w ,,parku maszyn”, w którym klienci spotkali się z zawodnikami obydwu drużyn i ich motocyklami. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i rozmów. To nie pierwsze wspólne oglądanie meczu z udziałem klientów Inter Cars.

Następny mecz Stali Gorzów odbędzie się w połowie lipca. Przeciwnikiem będzie Unibax Toruń.

Dowiedz się więcej

Szkolenia Inter Cars w lipcu
Szkolenia Inter Cars w lipcu

Pierwsza połowa lipca obfituje w szkolenia techniczne i produktowo-techniczne, przygotowane przez Inter Cars. Zagadnienia, którym są poświęcone to: Układy klimatyzacji, układy wtrysku paliwa, układy rozrządu, wspomaganie kierownicy, instalacje LPG, oleje silnikowe, zawieszenia i inne. Miasta, w których odbędą się zaplanowane szkolenia: Białystok, Bolesławiec, Jelenia Góra, Katowice, Koszalin, Kraków, Radzyń Podlaski, Rumia, Tychy, Wałcz, Warszawa, Wołomin, […]

Inter Cars na festynie i na motocyklu
Inter Cars na festynie i na motocyklu

W Mysłowicach odbył się festyn, z którego dochód został przeznaczony na ochronkę działającą przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. Inter Cars był jednym z jego organizatorów. Grupa Gdańsk Inter Cars zorganizowała wyjazd motocyklowy pracowników z klientami. Wielbiciele dwóch kółek pokonali około 200 km. Inter Cars w szczytnym celu Festyn odbył się 21 czerwca 2014 r. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 11 lipca 2014, 23:10 0 0

super!

Odpowiedz