Nowy program naprawy pomp i wtryskiwaczy paliwa Delphi

9 lipca 2014, 11:23

Delphi Product & Services Solutions uruchamia program naprawy elektronicznych pomp i inteligentnych wtryskiwaczy paliwa przeznaczonych dla pojazdów z segmentu Heavy Duty.

Delphi Product & Service Solutions (DPSS) ogłosił uruchomienie swojego globalnego programu naprawy elektronicznych pomp paliwowych (EUP) i inteligentnych wtryskiwaczy paliwa, przeznaczonych dla wysokowydajnych silników z segmentu Heavy Duty (HD). Wprowadzenie oferty na rynek stwarza autoryzowanym stacjom obsługi Delphi szansę serwisowania niemal dwóch milionów EUP i Inteligentnych wtryskiwaczy.

W pompach EUP Delphi wykorzystano wypróbowaną technologię pracy zaworów, sprawdzoną w innych produktach z linii EUP Delphi. Jeśli technologia ta jest wykorzystywana wraz z wysokociśnieniowym, elektronicznie sterowanym, inteligentnym wtryskiwaczem, wówczas możliwe jest stworzenie kompletnego systemu zapewniającego wtrysk paliwa pod wysokim ciśnieniem również do silników z segmentu HD. Zawór sterujący dyszą wtryskiwacza jest sterowany elektronicznie, co pomaga obniżyć spalanie i poprawić osiągi silnika, jednocześnie zapewniając, że spełnione zostały nawet najostrzejsze normy emisji.

System pompy EUP i inteligentnego wtryskiwacza paliwa Delphi jest montowany w wielu modelach pojazdów takich marek jak: DAF (MX i PR), Paccar i Yuchai; wszystkie one spełniają normy emisji Euro 4, Euro 5i US2010.

Rozwiązania pozwalające wykonywać naprawy pomp EUP będą obejmować wszystkie warianty EUP i inteligentne wtryskiwacze, produkowane zgodnie z europejską specyfikacją. Te rozwiązania będą dostępne dla stacji obsługi aktualnie posiadających licencję na naprawę pompowtryskiwaczy EUI E3 w postaci pakietu aktualizującego urządzenie testujące. Pakiet pozwalający na naprawę wtryskiwaczy wyprodukowanych zgodnie z normą US2010 będzie dostępny na początku 2015 roku.

Uruchomienie programu oznacza również kompleksowe wsparcie związane z nowymi urządzeniami testującymi, zaktualizowane oprogramowanie IRIS, osprzęt przeznaczony do wykonywania takich napraw, szkolenia oraz zracjonalizowany program sprzedaży części zamiennych. Przed uzyskaniem autoryzacji do wykonywania takich napraw, warsztaty które będą chciały unowocześnić ofertę i uzyskać zdolność naprawy pomp EUP i inteligentnych wtryskiwaczy będą musiały przeszkolić swoich pracowników na odpowiednim kursie, organizowanym w jednym z centrów szkoleniowych Diesel  prowadzonych przez Delphi w różnych miejscach na całym świecie. 
 

Dowiedz się więcej

Nowości Delphi dla układów common rail
Nowości Delphi dla układów common rail

Delphi wprowadza na rynek nową rodzinę systemów przeznaczonych dla układów common rail w silnikach diesla. Rodzina ta obejmuje solenoidowe wtryskiwacze CR dla silników Diesla, pompy paliwowe, sterowniki wtrysku paliwa do silnika (ECU) i szyny wysokiego ciśnienia przeznaczone dla małych i średniej wielkości pojazdów użytkowych. Delphi prezentuje nową rodzinę systemów Nowa rodzina rozwiązań technologicznych, która będzie […]

Delphi obniża zużycie paliwa i zwiększa komfort w nowym Ferrari California T
Delphi obniża zużycie paliwa i zwiększa komfort w nowym Ferrari California T

Firma Delphi Automotive PLC dostarcza rozwiązania technologiczne przeznaczone dla nowego Ferrari California T, mające na celu poprawę komfortu jazdy oraz obniżenie zużycia paliwa i poziomów emisji. Debiut auta odbędzie się podczas Salonu Samochodowego w Genewie. Opracowany przez Delphi, ulepszony algorytm komfortu, moduł dwustrefowego  ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, wraz ze skraplaczem i kompaktową sprężarką o zmiennych parametrach […]

Delphi na targach Automechanika 2014
Delphi na targach Automechanika 2014

Na zbliżających się Targach Automechanika we Franfurcie, firma Delphi Product & Service Solutions przedstawi nowe produkty i programy dla rynku części zamiennych. Prezentacje obejmą produkty z zakresu układu kierowniczego, zawieszenia, klimatyzacji, układu hamulcowego i sterownika wtrysku, jak również systemy dla pojazdów użytkowych. 16 września, o godzinie 15:00 czasu frankfurckiego, na stoisku  Delphi (stoisko A51 na […]

Stacjonarne centrum szkoleniowe Delphi już otwarte
Stacjonarne centrum szkoleniowe Delphi już otwarte

Firma Delphi uruchomiła centrum szkoleniowe dla mechaników w podwarszawskim Błoniu. Nowa placówka będzie uzupełnieniem mobilnego centrum szkoleniowego, które jest już w trasie od 2010r. Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy o nowym projekcie firmy Delphi, którym było „Mobilne Centrum Techniczne”. Dzisiaj minęły już cztery lata od startu tego pomysłu, a pojazd pieszczotliwie nazywany przez pracowników Delphi […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!