Show Car w roli głównej w reklamie

16 czerwca 2014, 14:36

Szpaler ciężarówek przemierzających pospiesznie kilometry dróg, zwracający na siebie uwagę kierowców i przechodniów. Prowadzi je amerykańska maszyna – Freightliner Coronado, czyli Show Car, należący do Inter Cars SA. Tak rozpoczyna się reklama jednego z marketów budowlanych, w których widowiskowy pojazd wystąpił w roli głównej.

Tym razem amerykańska ciężarówka zwróciła uwagę filmowców, którzy ze względu na interesujący wygląd, postanowili wykorzystać ją w reklamie. Fabuła jest następująca: ciężarówki dynamicznie zmierzają do magazynu. Czekają na nie dziesiątki pracowników. W każdym z tych ujęć Show Car prezentuje się w pełnej krasie.  Reklama rozpoczęła swoją emisję na początku czerwca.

Freightliner Coronado na co dzień jest częścią programu bezpłatnych szkoleń technicznych przy współpracy z kluczowymi dostawcami, prowadzonych przez Inter Cars SA pod hasłem „Inwestuj w siebie i pracowników”. Show Car, czyli mobilna sala szkoleniowa,  odwiedza cyklicznie filie Inter Cars SA w Polsce i za granicą. Szkolenia techniczne i praktyczne kierowane są do mechaników i właścicieli warsztatów, a także przedstawicieli handlowych. Corocznie odbywa je kilkanaście tysięcy osób.

Na uwagę zasługuje atrakcyjna naczepa, która zamienia się w 45-osobową, komfortową salę, wyposażoną w system multimedialny z możliwością emisji materiałów 3D. Znajduje się w niej najnowsza ekspozycja narzędzi oraz wyposażenia warsztatów. Naczepa rozsuwa się hydraulicznie na boki. Posiada też opatentowany system otwierania i zamykania schodów, które uzyskują zakładane położenie, zaraz po jej rozłożeniu.

Dowiedz się więcej

Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych w Świeciu
Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych w Świeciu

W sobotę 24 czerwca podczas święta papieru odbywającego się w Świeciu zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych organizowane przez Centrum Motoryzacji Armar oraz sieć ProfiAuto. Do walki stanęło 6 drużyn mechaników, którzy rywalizowali ze sobą w konkurencjach sprawdzających ich wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Walka była bardzo zacięta, a zwycięską drużyną, z przewagą zaledwie jednego punktu, został serwis Autonaprawa […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!