ZIMMERMANN na targach ProfiAuto Show

4 czerwca 2014, 8:54

Przedstawiciele marki ZIMMERMANN zapraszają na swoje stoisko wszystkich zwiedzających targi ProfiAuto Show, które odbędą się już w najbliższy weekend.

Stoisko o oznaczeniu 12A będzie umieszczone na antresoli Spodka. Zaprezentowane zostaną na nim między innymi zestawy szczęk KIT Z. Są to złożone, gotowe do montażu zestawy szczęk hamulcowych.

 

 

Targi ProfiAuto Show 2014 odbędą się 7 i 8 czerwca 2014 r. (sobota i niedziela). Otwarcie imprezy będzie miało miejsce o godzinie 10.00 w sobotę.

Dowiedz się więcej

Nowa strona internetowa Zimmermann w języku polskim
Nowa strona internetowa Zimmermann w języku polskim

Strona internetowa producenta elementów układu hamulcowego – firmy Zimmermann jest już dostępna w języku polskim. Firma opublikowała także najnowszy katalog online. Nowa, zintegrowana strona internetowa firmy Zimmermann – www.otto-zimmermann.de/pl działa od połowy marca 2014 r. Zimmermann uruchomił również katalog on-line swoich produktów http://www.otto-zimmermann.de/pl/katalog.html, oparty na module TecDoc.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 4 czerwca 2014, 11:11 0 0

Wreszcie ciekawy artykuł na motofocus, http://motofocus.pl

Odpowiedz