Nowa strona internetowa Zimmermann w języku polskim

25 marca 2014, 14:08

Strona internetowa producenta elementów układu hamulcowego – firmy Zimmermann jest już dostępna w języku polskim. Firma opublikowała także najnowszy katalog online.

Nowa, zintegrowana strona internetowa firmy Zimmermann – www.otto-zimmermann.de/pl działa od połowy marca 2014 r.

Zimmermann uruchomił również katalog on-line swoich produktów http://www.otto-zimmermann.de/pl/katalog.html, oparty na module TecDoc.

Dowiedz się więcej

Nowe referencje tarcz Zimmermann
Nowe referencje tarcz Zimmermann

Firma Otto Zimmermann wprowadziła do produkcji nowe pozycje lakierowanych tarczy hamulcowych COAT Z. Wśród ciekawych nowości wprowadzonych do produkcji znalazły się między innymi tarcze do Peugeota RCZ, VW Touarega (7P5) czy Mercedesa ML i GL. Pobierz listę nowych referencji wraz z numerami oryginalnymi.  

Zimmermann wprowadza nowe referencje tarcz
Zimmermann wprowadza nowe referencje tarcz

Firma Otto Zimmermann wprowadziła do produkcji nowe pozycje lakierowanych tarcz hamulcowych COAT Z. Nowe tarcze Zimmermann Wśród nowości wprowadzonych do produkcji znalazły się między innymi tarcze do najnowszego Mercedesa klasy A i BMW 6 Grand Coupe (F13). Pełną listę nowych referencji wraz z numerami oryginalnymi można zobaczyć po kliknięciu w link.

ZIMMERMANN na targach ProfiAuto Show
ZIMMERMANN na targach ProfiAuto Show

Przedstawiciele marki ZIMMERMANN zapraszają na swoje stoisko wszystkich zwiedzających targi ProfiAuto Show, które odbędą się już w najbliższy weekend. Stoisko o oznaczeniu 12A będzie umieszczone na antresoli Spodka. Zaprezentowane zostaną na nim między innymi zestawy szczęk KIT Z. Są to złożone, gotowe do montażu zestawy szczęk hamulcowych.     Targi ProfiAuto Show 2014 odbędą się […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!