Nissens wprowadza nowe referencje

29 maja 2014, 16:10

Najnowszy biuletyn Nissens News to kolejne chłodnice i elementy układu klimatyzacji, które poszerzyły ofertę tej firmy.

Gama chłodnic cieczy rozbudowana została m.in. o dwie referencje dedykowane do Hyundaia i10 (08-) 1.1i, w wersjach z automatyczną oraz manualną skrzynią biegów, a także chłodnice do Fiata Palio (96-) oraz Toyoty Camry (11-).

Oferta sprężarek klimatyzacji poszerzyła się o dwadzieścia referencji, adresowanych do takich pojazdów, jak: Audi Q7 (06-), BMW 5 (10-), BMW X5 (00-), Fiat Grande Punto (05-), Hyundai Getz (02-), Kia Cerato (04-), Mercedes C-Class W204 (07-), Mitsubishi Pajero (00-), Opel Movano (10-) czy Toyota Avensis (03-). Gamę kondenserów uzupełniła część do Toyoty Corolli (97-), zaś parowników – do Mercedesa CLK-Class W 209 (02-).

Do grupy nagrzewnic dodano cztery nowe pozycje skierowane do: BMW X5 (07-), Land Rover Discovery (04-), Mercedes ML-Class W164 (05-), Dacia Dokker (12-) i Dacia Lodgy (12-).

Wśród chłodnic oleju znalazły się trzy nowe pozycje, przeznaczone do: BMW 3 (98-), Dacii Logan (04-) oraz Forda Mondeo (00-), w wersjach silnikowych 2.0 TDCi i 2.2 TDCi.

Oferta intercoolerów wzbogaciła się o pozycję do Suzuki Grand Vitara (05-) z jednostką napędową 1.9 TD.

Wszystkie wymienione produkty dostępne są już w sprzedaży. Szczegółowe dane produktów dostępne są w katalogu online Nissens, na stronie www.nissens.com.pl/katalog

Dowiedz się więcej

Czy w przypadku zatarcia sprężarki klimatyzacji konieczna jest wymiana skraplacza?
Czy w przypadku zatarcia sprężarki klimatyzacji konieczna jest wymiana skraplacza?

Z takim pytaniem spotykają się klienci i mechanicy serwisujący układy klimatyzacji. Odpowiedź w tej kwestii nie jest jednoznaczna, gdyż konieczność wymiany chłodnicy klimatyzacji (skraplacza) w tym przypadku uzależniona jest od zastosowanego rozwiązania konstrukcyjnego skraplacza w danym aucie. Można przyjąć zasadniczy podział chłodnic klimatyzacji na skraplacze o budowie szeregowej oraz równoległej. Skraplacze o budowie szeregowej mają […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!