OSRAM partnerem Stadionu Narodowego

27 maja 2014, 9:03

PL.2012 – operator Stadionu Narodowego oraz firma OSRAM, podpisali umowę o współpracy. Umowa ma być kolejnym krokiem na drodze do skompletowania przez Stadion Narodowy “11 marzeń”, czyli drużyny silnych partnerów biznesowych.

OSRAM oświetli Stadion Narodowy

Mecz, koncert, festiwal, konferencja – kluczowym elementem każdej oprawy jest oświetlenie. Specjalistą w tym zakresie jest firma OSRAM. Stadion Narodowy to miejsce, które podczas organizacji każdego wydarzenia dąży do perfekcji. Wspólny mianownik i dotychczasowa owocna współpraca przesądziły o tym, że obie marki są partnerami.

– „Stadion Narodowy konsekwentnie realizuje politykę współpracy z najlepszymi markami z poszczególnych branż. Dołączenie przez OSRAM, światowego lidera w branży oświetleniowej, do grona oficjalnych dostawców jest potwierdzeniem, że rozwiązania dostarczane przez tę firmę na najlepszy wielofunkcyjny obiekt w tej części Europy sprawdzają się. Jako operator Stadionu Narodowego cieszymy się też, że nasi partnerzy dodatkowo doceniają ten obiekt biznesowo, korzystając z jego powierzchni konferencyjnych oraz VIP" – powiedział Tomasz Zahorski, dyrektor ds. partnerstw korporacyjnych spółki PL.2012 .

OSRAM odpowiada za oświetlenie najważniejszych miejsc i wydarzeń na świecie. Wśród nich stadion w Sao Paulo – jedna z aren piłkarskich Mistrzostw Świata w Brazylii, czy paryski Disneyland. OSRAM nie boi się wyzwań – za takie z pewnością trzeba uznać oświetlenie Kaplicy Sykstyńskiej czy Capital Gate w Abu Zabi.

– „Jesteśmy dumni, że mogliśmy zaprojektować oświetlenie Stadionu Narodowego. Jest bardzo nowoczesną realizacją, w której wykorzystaliśmy innowacyjne technologie. Energooszczędność i pełną elastyczność uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu technologii LED. Możliwość tworzenia form świetlnych o dowolnych rozmiarach i kształtach, różnym natężeniu i barwach światła sprawiają, że jest to idealne narzędzie do podkreślania zarówno fasad obiektów jak i ich architektonicznych detali. Nasze rozwiązanie pozwoliło na przemianę statycznej bryły budynku w multimedialny ekran." – powiedział Janusz Mitko, dyrektor marketingu i strategii sprzedaży na Europę Wschodnią w firmie OSRAM.

Potwierdzeniem zdanego egzaminu jest międzynarodowa nagroda Lighting Design Awards za oświetlenie elewacji Stadionu Narodowego. To jedyne miejsce w Polsce gdzie wykorzystano aż 1648 opraw Liner XB-36, z których każda wyposażona jest w 36 modułów LED dużej mocy. Świecące na biało lub czerwono oprawy mogą być dowolnie ściemniane lub rozjaśniane.

– „Założyliśmy, że rozświetlona fasada powinna „komunikować” się z widzami i przechodniami. Nowoczesny system sterowania, który również dostarczyła firma OSRAM, umożliwia kreowanie dynamicznych scenariuszy świetlnych, napisów, znaków graficznych i innych efektów podczas ważnych wydarzeń. To nie tylko efektowne, lecz także oszczędne rozwiązanie, które wpisuje się w strategię optymalizacji kosztów, realizowaną przez PL.2012." – dodaje Janusz Mitko z firmy OSRAM.

– „Firmy, z których sprzętu czy usług już korzystamy i z których jakości nasi goście są zadowoleni, są dla nas zawsze pierwszymi partnerami do rozmowy o szerszym partnerstwie. Niezwykle ważna jest dla nas również wspólna wizja tego, co chcemy osiągać. Marka Stadionu Narodowego cały czas się rozwija. Wzmacnia. Dzięki temu możemy podpisywać coraz korzystniejsze umowy. To z kolei przekłada się na konkretny wynik finansowy. Silni partnerzy, tacy jak firma OSRAM, to jeszcze silniejszy Stadion Narodowy." – zaznacza Tomasz Zahorski z PL.2012 .

Dowiedz się więcej

Pierwszy pickup z kompleksowym oświetleniem LED Osram
Pierwszy pickup z kompleksowym oświetleniem LED Osram

Ford F-150 będzie pierwszym na świecie pickupem wyposażonym w przednie światła oparte na komponentach LED. System oświetleniowy, który obejmuje światła mijania i drogowe, kierunkowskazy, światła pozycyjne i moduł sterowania, jest efektem współpracy firm Osram i Flex-N-Gate. System oświetlenia LED spełnia wszystkie wymagania dotyczące jakości i trwałości. Światła są odporne na wstrząsy i drgania, co ma […]

LEDambient – nowość od OSRAM
LEDambient – nowość od OSRAM

Stosując oświetlenie OSRAM LEDambient, oparte na technologii LED, można w prosty sposób odmienić wnętrze samochodu. W ofercie są listwy progowe i zestawy oświetlenia kabiny. Pozwalają wprowadzić nowe akcenty świetlne w jednym z siedmiu kolorów. Listwy progowe pasują do bardzo wielu modeli aut, ich wymiary to 548x37x7,2 mm. W drugim zestawie znajdują się: oświetlenie powierzchni, dwie […]

MaxLed poczas targów ProfiAuto Show
MaxLed poczas targów ProfiAuto Show

MaxLed, producent oświetlenia LED do samochodów osobowych, zaprezentuje nowe produkty oraz podzieli się wiedzą dotyczącą aktualnych towarów podczas targów ProfiAuto Show w Katowicach, 7 i 8 czerwca 2014 r. Zaplanowano także szkolenie. Szkolenie dotyczące oświetlenia do jazdy dziennej, podczas którego . Podczas szkolenia słuchacze będą mogli zaczerpnąć informacji na temat właściwego i legalnego montażu oświetlenia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!