Poradnik Warsztatowca w marcowych Wiadomościach IC

18 marca 2014, 15:29

Jest już dostępne 54. wydanie magazynu Wiadomości IC. Zawiera on jak zwykle sporo informacji z „życia” spółki oraz nowości produktowych. Oprócz tego duża dawka porad ekspertów i artykułów technicznych.

W nowym roku nastąpiły pewne zmiany w układzie magazynu. W miejsce działu warsztat powstał dział Poradnik Warsztatowca, w którym zamieszczone są teksty eksperckie oraz bezpośrednio poświęcone działalności warsztatów. Inter Cars chce, by w bieżącym roku pojawiało się jak najwięcej artykułów tego typu.

W najnowszym wydaniu trzy strony poświęcono na tematykę sportową.

Publikacja jest dostępna w formie papierowej oraz online. Wersję online można przeczytać niżej:

 

Dowiedz się więcej

Wiadomości IC – wydanie specjalne
Wiadomości IC – wydanie specjalne

W najbliższym czasie, u klientów Inter Cars SA pojawi się nowe, specjalne wydanie Wiadomości IC, poświęcone w całości Gali Mistrzów Warsztatu i konkursowi Wielki Rajd. Publikacja jest już dostępna w internecie. Specjalne wydanie Wiadomości IC jest dystrybuowane w ten sam sposób, jak regularne wydania i trafi do 20 000 klientów Inter Cars SA drogą pocztową. Magazyn […]

Nowe wydanie Wiadomości IC
Nowe wydanie Wiadomości IC

Najnowsze Wiadomości IC są już dostępne. Magazyn zawiera informacje na temat działalności spółki oraz nowości produktowych. Oprócz tego znaleźć w nim można porady ekspertów i artykuły techniczne.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!