Wiadomości IC – wydanie specjalne

13 lutego 2014, 8:18

W najbliższym czasie, u klientów Inter Cars SA pojawi się nowe, specjalne wydanie Wiadomości IC, poświęcone w całości Gali Mistrzów Warsztatu i konkursowi Wielki Rajd. Publikacja jest już dostępna w internecie.

Specjalne wydanie Wiadomości IC jest dystrybuowane w ten sam sposób, jak regularne wydania i trafi do 20 000 klientów Inter Cars SA drogą pocztową. Magazyn jest swoistym przewodnikiem opisującym dokładnie konkurs Wielki Rajd oraz Galę Mistrzów Warsztatu.

Pierwsza część pisma to kompleksowa informacja na temat zasad konkursu, rejestracji i nagród. Następnie opisane są Odcinki Specjalne, atrakcje z nimi związane oraz sylwetki osobowości motorsportu, które wezmą w nich udział. Oprócz tego czytelnik w Wiadomościach Galowych znajdzie rozkładówkę z graficznie przedstawionymi zasadami Wielkiego Rajdu, informacje dotyczące Gali Mistrzów Warsztatu w Mikołajkach, atrakcji oraz artystów występujących podczas tego wydarzenia, regulamin konkursu i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

E-wydanie Wiadomości dostępne jest na stronie www.intercars.com.pl w zakładce "publikacje firmowe".

Dowiedz się więcej

Poradnik Warsztatowca w marcowych Wiadomościach IC
Poradnik Warsztatowca w marcowych Wiadomościach IC

Jest już dostępne 54. wydanie magazynu Wiadomości IC. Zawiera on jak zwykle sporo informacji z “życia” spółki oraz nowości produktowych. Oprócz tego duża dawka porad ekspertów i artykułów technicznych. W nowym roku nastąpiły pewne zmiany w układzie magazynu. W miejsce działu warsztat powstał dział Poradnik Warsztatowca, w którym zamieszczone są teksty eksperckie oraz bezpośrednio poświęcone […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!