Turniej piłkarski o Puchar Prezesa Inter Cars SA

11 lutego 2014, 13:44

15 drużyn, w tym goście z Rumunii, Ukrainy i Litwy, zacięta walka, wielkie emocje sportowe oraz piłka na wysokim poziomie. To wszystko czekało na kibiców podczas III Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Inter Cars SA.

Piłkarskie rozgrywki Inter Cars

Inter Cars SA angażuje się w sportowe inicjatywy, które są uważane za ważny element budowania pozytywnych relacji i integracji pomiędzy pracownikami. Wynika to również, z tego że wielu pracowników hobbistycznie uprawia sport – m.in. kolarstwo, biegi i piłkę nożną.

Także Prezes Zarządu Inter Cars SA, Robert Kierzek bierze udział w wielu imprezach sportowych takich jak Maraton Warszawski czy kolarskie Tour de Pologne dla amatorów. Również, dzięki wsparciu Zarządu, rozwijają się wewnętrzne rozgrywki piłkarskie.

Głównym wydarzeniem w piłkarskim środowisku Inter Cars jest Międzynarodowym Turniej, który w tym roku odbył się już po raz trzeci. Zmagania piłkarzy odbyły się 9 lutego w hali piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie. W turnieju uczestniczyło 15 zespołów złożonych z pracowników centrali oraz polskich i zagranicznych filii Inter Cars:

 • IC Grupa Waryńskiego
 • IC Legionowo
 • IC Łomża
 • Inter Cars SA
 • J &M Logistics Sp. z o.o. Cząstków  Maz.
 • IC Piekary Śl. 
 • Glob Cars  
 • IC Lithuania(Litwa)
 • IC Ukraine  (Ukraina)
 • IC Romania (Rumunia)
 • IC Pion Produktu 
 • IC Siedlce 
 • Sebcar  Komorniki  
 • IC Łódź
 • J &M II Logistics Sp. z o.o. Cząstków  Maz.

 

Zespoły podzielono w drodze losowania na 3 grupy po 5 zespołów. W grupach mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Do dalszych rozgrywek przechodziły po dwa najlepsze zespoły oraz dwa zespoły z trzecich miejsc z najlepszym bilansem punktowym. Od ćwierćfinału mecze odbywały się systemem pucharowym.

Zobacz wyniki meczów turnieju o Puchar Prezesa Inter Cars SA

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Rumunii, która w zeszłym roku zajęła drugie miejsce i każdy z uczestników spodziewał się, że i tym razem będzie walczyć o najwyższe laury. Po turnieju odbyła się dekoracja drużyn oraz piłkarzy (indywidualnie) w kategoriach:

Najlepszy zawodnik – Dorian Pascu, IC Romania
Król strzelców – Dawid Barciński, Glob Cars, 15 goli
Najlepszy bramkarz – Aurel  Strete,  IC Romania
Puchar Fair Play – Robert  Kierzek, IC PionProduktu

 

W najbliższym czasie drużynę Inter Cars SA będzie można zobaczyć w marcowym międzybranżowym turnieju piłki nożnej.

Dowiedz się więcej

,,Będziemy dużo bardziej skupieni na tym regionie rynku” – jubileuszowe spotkanie ZF i Inter Cars
,,Będziemy dużo bardziej skupieni na tym regionie rynku” – jubileuszowe spotkanie ZF i Inter Cars

,,Inter Cars wyznacza nowe trendy na rynku motoryzacyjnym już od 20 lat” – powiedział przedstawiciel ZF podczas obchodzenia jubileuszu 20-letniej współpracy pomiędzy firmami Inter Cars i ZF. – „Istnieją dwa rodzaje przedsiębiorstw, te które wyznaczają trendy i te, które za nimi podążają. Inter Cars SA niewątpliwie należy do pierwszej kategorii – uważa  Alois Ludwig, Dyrektor […]

Drużyna Inter Cars w piłkarskich mistrzostwach
Drużyna Inter Cars w piłkarskich mistrzostwach

Po udanej inauguracji piłkarskiego sezonu podczas wewnętrznego, międzynarodowego turnieju, drużyna Inter Cars SA, spróbuje swoich sił podczas IX Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Mistrzostwa będą rozgrywane w dniach 8-9 marca 2014 r. w czterech halach sportowo-widowiskowych na terenie Warszawy oraz podwarszawskich Marek i Zielonki. W zawodach wystąpi 66 drużyn. […]

Oldboje Inter Cars SA najlepsi w piłkarskich zawodach
Oldboje Inter Cars SA najlepsi w piłkarskich zawodach

Drużyny Inter Cars SA z powodzeniem zakończyły udział w IX Międzybranżowych Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Ekipa Oldbojów zdobyła mistrzostwo kraju. Zespół Inter Cars 35+ zdobył Mistrzostwo Polski Oldbojów, pokonując w finale ekipę Magna Dąbrowa Górnicza, 4:0. Zwycięska drużyna wystartowała także w kategorii Open, w której rywalizowała również druga ekipa […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 11 lutego 2014, 16:46 0 0

dajcie odetchnąc od tego IC litosci !!!

Odpowiedz