,,Będziemy dużo bardziej skupieni na tym regionie rynku” – jubileuszowe spotkanie ZF i Inter Cars

5 lutego 2014, 14:47

,,Inter Cars wyznacza nowe trendy na rynku motoryzacyjnym już od 20 lat” – powiedział przedstawiciel ZF podczas obchodzenia jubileuszu 20-letniej współpracy pomiędzy firmami Inter Cars i ZF.

Alois Ludwig– „Istnieją dwa rodzaje przedsiębiorstw, te które wyznaczają trendy i te, które za nimi podążają. Inter Cars SA niewątpliwie należy do pierwszej kategorii – uważa  Alois Ludwig, Dyrektor na Europę Centralną.  – I właśnie dzięki temu tak dobrze współpracuje nam się od tylu lat. Ta umiejętność podejmowania nowatorskich rozwiązań jest jedną z kluczowych kwestii w osiągnięciu sukcesu. Realia rynku szybko się zmieniają i zawsze trzeba być krok do przodu, a nie tylko podążać za wyznaczonymi ścieżkami. Rzeczywistość dzisiejszego rynku to sprzedaż IT, platformy internetowe, sprzedaż B2C (do klienta detalicznego). Obecnie każdy sprawdza w Internecie, widzi ceny i porównuje towary. Mamy więc szerokie pole dla naszej współpracy.

Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że jesteśmy dostawcą Inter Cars SA. Mogę również powiedzieć, że w tym roku uruchomimy jeszcze bardziej nasze siły, które będą dedykowane na polski rynek. Będzie to jeszcze bardziej rozwinięta współpraca niż kiedykolwiek wcześniej. Będziemy dużo bardziej skupieni na tym regionie rynku i chcemy kontynuować współpracę z Inter Cars. Nasza polityka nie zmienia się, nie zejdziemy z naszymi dostawcami do poziomu zaopatrzenia klientów indywidualnych. Będziemy zaopatrywać dystrybutorów. Bardzo dziękuję za 20 lat udanej współpracy." – podsumował A. Ludwig.

: Na spotkaniu, które odbyło się w miniony czwartek (30 stycznia 2014 r.), obecni byli Członkowie Zarządu Inter Cars SA: Robert Kierzek, Krzysztof Oleksowicz, Krzysztof Soszyński, Witold Kmieciak i Wojciech Twaróg oraz przedstawiciele ZF: Prezes Zarządu Alois Ludwig, Dyrektor na Europę Centralną,  Manfred Filko i Dyrektor polskiego oddziału - Peter Rothenhofer.W Centrum Logistycznym Inter Cars SA w Cząstkowie Mazowieckim odbyło się spotkanie z okazji 20-lecia współpracy pomiędzy Inter Cars SA, a ZF Friedrichshafen AG. Częścią obchodów jubileuszu były rozmowy na temat kondycji polskiego rynku motoryzacyjnego.

Spotkanie rozpoczął Robert Kierzek – Prezes Zarządu Inter Cars SA, który powitał gości, przedstawiając wszystkich uczestników m.in. osoby, które od samego początku były zaangażowane we współpracę, począwszy od pierwszego zamówienia i pierwszej realizacji dostawy w 1994 roku.  Następnie Zarzad IC i A. Ludwig ZFKrzysztof Soszyński- Wiceprezes spółki, przedstawił wyniki Inter Cars SA za rok 2013 w kontekście ostatnich 20 lat. Pokazało to rozwój firmy od jednej z wielu firm zajmujących się sprzedażą do lidera rynku. Następnie głos zabrał Alois Ludwig, który przedstawił główne kierunki rozwoju ZF. Niemiecka firma cały czas uważa Europę Centralną, w tym głównie Polskę za bardzo ważny rynek, ale zapowiada również ekspansję w Azji i obu Amerykach.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, wręczono okazjonalne pamiątki. Goście odwiedzili magazyn w Czosnowie zwracając uwagę na nowoczesne rozwiązania logistyczne. Po części oficjalnej wszyscy udali się na wspólną kolację do Klubu Polskiej Rady Biznesu.

Dowiedz się więcej

,,Wspólnie zbudowaliśmy rynek aftermarketu w Polsce”- 20-lecie współpracy Inter Cars SA i ZF
,,Wspólnie zbudowaliśmy rynek aftermarketu w Polsce”- 20-lecie współpracy Inter Cars SA i ZF

Przedstawiciele ZF Friedrichshafen AG SA i Zarząd Inter Cars SA zamierzają uczcić jubileusz 20-lecia współpracy obu firm. Na specjalnym spotkaniu obecne będą między innymi osoby, dzięki którym ta współpraca rozpoczęła się. Ponad 20 lat temu na targach motoryzacyjnych w Poznaniu spotkali się Krzysztof Oleksowicz założyciel Inter Cars SA oraz Adreas Klein przedstawiciel Sachs na Europę. […]

Turniej piłkarski o Puchar Prezesa Inter Cars SA
Turniej piłkarski o Puchar Prezesa Inter Cars SA

15 drużyn, w tym goście z Rumunii, Ukrainy i Litwy, zacięta walka, wielkie emocje sportowe oraz piłka na wysokim poziomie. To wszystko czekało na kibiców podczas III Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Inter Cars SA. Piłkarskie rozgrywki Inter Cars Inter Cars SA angażuje się w sportowe inicjatywy, które są uważane za ważny element […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!