Zostań łowcą deszczu – wielki konkurs Champion

, 7 października 2013, 15:19

W najnowszym konkursie marki Champion można zdobyć takie nagrody jak rejs statkiem po fiordach czy wycieczki do Norwegii. Aby zagrać wystarczy…wskazać najbardziej deszczową trasę.

Wyznacz najbardziej mokrą trasę i wygraj

Rejs statkiem do norweskich fiordów, dwie wycieczki do Norwegii i 7 zestawów handlowych (witryna + wycieraczki) to nagrody w najnowszym konkursie Champion.

Aby jak najlepiej przetestować swoje wycieraczki, przedstawiciele firmy zaprosili do współpracy Erica, zwanego Łowcą Deszczu. Specjalista od wyszukiwania najbardziej deszczowych miejsc na świecie wybrał się do Bergen (Norwegia) swoim samochodem, który zamiast foteli pasażerów posiada basen. Eric i ekipa Championa będą dokonywać pomiarów opadów w różnych częściach Europy.

W poszukiwaniach deszczu może wziąć udział każdy. Wystarczy zarejestrować się na konkursowej stronie www.championrainhunters.com i wytyczyć własną, jak najbardziej deszczową trasę. Osoby, na których trasie spadnie najwięcej deszczu zdobędą atrakcyjne nagrody. 

Konkursową trasę należy wytyczyć przed 21 października 2013 r. Szczegóły na stronie internetowej zabawy.

Dowiedz się więcej

,,Nowoczesne silniki wymagają coraz wytrzymalszych części” – wywiad z Michałem Łyzińskim z Federal Mogul
,,Nowoczesne silniki wymagają coraz wytrzymalszych części” – wywiad z Michałem Łyzińskim z Federal Mogul

Federal Mogul jest działającym globalnie producentem części. Zrzesza w swoich strukturach kilka popularnych marek. Na nasze pytania odpowiedział Michał Łyziński, Business Development Director Europa Środkowo-Wschodnia oraz Country Manager Polska firmy Federal-Mogul. Podczas targów ProfiAuto Show prezentowali Państwo m.in. wycieraczki sprzedawane pod marką Champion. Od jak dawna mają Państwo w ofercie te wycieraczki i jaki procent […]

Największa na świecie fabryka łożysk – fotorelacja
Największa na świecie fabryka łożysk – fotorelacja

Firma Federal Mogul zaprosiła nas na zwiedzanie swojej fabryki łożysk w niemieckim Wiesbaden. Fabryka, której teren mógłby pomieścić około 18 boisk piłkarskich, jest największym na świecie tego typu zakładem produkującym łożyska ślizgowe. Trochę historii Zakład, który mieliśmy okazję zwiedzać powstał już w 1897 roku, kiedy to Max Wagner założył Glyco-Merall-Werke GmbH. Fabryka rosła w siłę, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!