Jak dużo wiesz o marce Brembo i o hamulcach? – wyniki treningu wiedzy

2 października 2013, 23:52

Trening wiedzy o hamulcach oraz marce Brembo dobiegł końca. Znamy już zwycięzców, do których powędrują cenne nagrody – zestawy do pomiaru bicia tarcz hamulcowych.

Trening wiedzy – wyniki

Aby zagrać o nagrody wystarczyło zalogować się i odpowiedzieć poprawnie na 10 pytań konkursowych. Piątka użytkowników, którzy zrobili to w najkrótszym czasie otrzyma nagrodę od firmy Brembo – zestaw do pomiaru bicia tarcz hamulcowych (zdjęcie) o wartości 100 €.

 

Nagrody otrzymają użytkownicy o loginach:

  • tomasz_soroka
  • Auto-Miś
  • JolRub
  • Babelek
  • cinek811

 

Dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Skontaktujemy się z nimi drogą elektroniczną.

Graj dalej z Brembo!

Uczestniczyłeś w teście Brembo, więc z pewnością wiele wiesz o firmie, jak i układach hamulcowych. Profesjonalista w zakresie motoryzacji i usług warsztatowych musi mieć kompletną wiedzę o hamowaniu i układach hamulcowych. Teraz możesz udowodnić to swoim klientom.

Brembo oferuje teraz możliwość pokazania swojego profesjonalizmu i zagwarantowania jakości pracy dzięki potwierdzeniu wiedzy i doświadczenia w Programie Certyfikacji Brembo.

Zaloguj się na bremboparts .com i zacznij test!

  • Wypróbuj go, jest bezpłatny: 4 zakresy po 10 pytań każdy. Musisz zdać pierwszy, aby przejść do kolejnych,
  • Zacznij teraz lub odpowiedz na pytania w innym czasie z dowolnego miejsca: masz cały miesiąc, aby odpowiedzieć na pytania.

 

Jeżeli zdasz test, Brembo potwierdzi Twoją wiedzę certyfikatem “Brembo Brake System Expert”, koszulką “Brembo Says I’m an Expert”, plakatem technicznym z momentami dokręceń i umieści Twoją firmę na mapach Google jako rekomendowany warsztat.
Tylko kliknięcie myszki dzieli Cię od Akademii Hamulcowej Brembo.

Dowiedz się więcej

Jak dużo wiesz o marce Brembo i o hamulcach? Weź udział w nowym treningu wiedzy!
Jak dużo wiesz o marce Brembo i o hamulcach? Weź udział w nowym treningu wiedzy!

Czy wiesz ile razy Brembo wygrało wyścigi w 2012 r. lub jaki jest najpopularniejszy układ hamulcowy w nowoczesnych samochodach? Sprawdź się w najnowszym treningu wiedzy i wygraj cenne nagrody ufundowane przez firmę Brembo. Brembo i układy hamulcowe – sprawdź się i wygraj! Wysoka jakość i niezawodność komponentów układu hamulcowego to nie wszystko. Aby zapewnić bezpieczną […]

Tarcze Brembo malowane w technologii UV – całkowicie nowa oferta
Tarcze Brembo malowane w technologii UV – całkowicie nowa oferta

Trzy cechy wyznaczające nowe standardy dla tarcz malowanych to: doskonały wygląd, praktyczny montaż i troska o środowisko. Brembo, jako pierwsze wprowadza na Aftermarket innowacyjny produkt i awangardowe rozwiązania techniczne. Weź udział w treningu wiedzy Brembo i wygraj cenne nagrody! – Trening zakończony. Dziękujemy za udział. Trzy innowacje w jednym produkcie Brembo, światowy lider w projektowaniu […]

General Motors nagradza Brembo
General Motors nagradza Brembo

Zakład produkcyjny Brembo w Mapello otrzymał od koncernu General Motors prestiżową nagrodę ,,Doskonała Jakość 2013”. Wyróżnienie wręczono podczas uroczystej Gali Opel/Vauxhall. Współpraca GM i Brembo GM przyznaje nagrodę tym dostawcom, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy osiągnęli najwyższe standardy jakości w przemyśle motoryzacyjnym. Brembo osiągnęło wynik wyższy niż było to wymagane w 13 szczegółowych badaniach […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!