Akumulatory Cartechnic w ofercie Inter Cars SA

19 września 2013, 9:55

W ofercie Inter Cars SA pojawiły się nowe akumulatory niemieckiej firmy Cartechnic. Uzupełnią one gamę akumulatorów o pojemności, których nie ma w ofercie 4MAX, np.53Ah, 56Ah, 72Ah.

Akumulatory Cartechnic

Akumulatory do samochodów osobowych wykonane są w technologii wapniowej Ca/Ca, do samochodów ciężarowych w hybrydowej. W wykonaniu wapniowym Ca/Ca charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, sporą pojemnością, wysokim prądem rozruchu, co daje dużą moc rozruchową i nawet w ekstremalnych warunkach akumulatory Cartechnic zapewniają niezawodny rozruch silnika. Dzięki znikomemu zużyciu wody są całkowicie bezobsługowe. Sprzedawane są w pełni naładowane i gotowe do użytku, a minimalne samorozładowanie umożliwia przechowywanie ich do 15 miesięcy bez konieczności doładowywania. Wysoka wytrzymałość użytych stopów ołowiu na korozję znacznie wydłużyła czas eksploatacji baterii. Centralne odgazowanie w wieczku oraz specjalne korki zapobiegają wybuchowi gazów. Posiadają nowoczesny wygląd, ergonomiczne uchwyty do noszenia i są przystosowane do regulatorów napięcia montowanych w nowoczesnych samochodach.

Akumulatory do samochodów ciężarowych wykonane są w technologii hybrydowej, mają zwiększoną odporność na wibrację (HD) oraz liczbę cykli rozładowań i rozruchów silnika. Akumulatory firmy Cartechnic wyróżniają się solidnością wykonania i stosunkiem ceny do jakości. Będą dostępne w atrakcyjnej cenie w Inter Cars. Tańsze od akumulatorów Bosch, Varta, Exide.

Dowiedz się więcej

Części do skuterów w ofercie Inter Cars SA
Części do skuterów w ofercie Inter Cars SA

W Inter Cars SA dostępna jest bogata oferta części marki InParts, przeznaczonych do skuterów. Towar można nabyć w sieci sklepów Inter Motors oraz we wszystkich filiach Inter Cars. Części InParts do skuterów InParts to marka części zamiennych do skuterów, należąca do Inter Cars SA, jak również sklep on-line pod adresem www.inparts.pl. W ofercie sklepu znajduje […]

Zimowe płyny i koncentraty do spryskiwaczy w ofercie Inter Cars SA
Zimowe płyny i koncentraty do spryskiwaczy w ofercie Inter Cars SA

W ofercie Inter Cars znajdują się nowe zimowe płyny i koncentraty do spryskiwaczy 4MAX NANO. Dostępna jest także gama koncentratów firmy Cartechnic. Przygotowania do zimy w Inter Cars Nowe zimowe płyny i koncentraty do spryskiwaczy 4MAX NANO charakteryzują się funkcjonalnym opa­kowaniem 5 l z wygodnym uchwytem do nalewania, przyjemnym zapachem lemon­-green tea oraz technologią NANO. […]

Nowe etykiety zimowych płynów do chłodnic 4Max
Nowe etykiety zimowych płynów do chłodnic 4Max

Marka 4Max odświeża etykiety swoich płynów do chłodnic klasy G11 oraz G12+. Odświeżone zostały opakowania zarówno gotowych płynów, jak i koncentratów. Produkty są dostępne w opakowaniach o różnej pojemności. W ofercie marki można znaleźć zarówno płyny tradycyjne, działające prawidłowo przez okres dwóch lat, a także produkty o wydłużonej trwałości, zachowujące swoje właściwości przez 5 lat. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 19 września 2013, 18:54 0 0

ciekawe kto jest producentem? johnson cotrol?

Odpowiedz

Sebo, 17 stycznia 2017, 19:52 0 0

Tak, JC

Odpowiedz

Anonim, 19 września 2013, 19:00 0 0

Niemiecki akumulator wyprodukowany w czechach, przez amerykański koncern, brawo rynek po kagerze trzeba przejąć niemieckim solidnym produktem. Jak dla mnie żenada i wprowadzanie klienta w błąd, powinno to być karane, dotyczy to wszystkich pseudo "niemieckich" brendów.

Odpowiedz

Anonim, 19 września 2013, 21:59 1 0

Johnson Controls w tym roku zdominuje rynek budżetowym NN w Polskich sieciówkach:
Nowe marki: Inter Team - Sakura Pro, Inter Cars - Cartechnic, Inter Parts - Voltaro, Auto Partner - Maxgear, no i dobrze znany GIGAWATT oferowany u kilku firm, AutoLand - MAXIS.

Odpowiedz

Anonim, 23 listopada 2013, 11:21 0 0

tylko moll jest niemiecki

Odpowiedz