Części do skuterów w ofercie Inter Cars SA

29 sierpnia 2013, 8:50

W Inter Cars SA dostępna jest bogata oferta części marki InParts, przeznaczonych do skuterów. Towar można nabyć w sieci sklepów Inter Motors oraz we wszystkich filiach Inter Cars.

Części InParts do skuterów

InParts to marka części zamiennych do skuterów, należąca do Inter Cars SA, jak również sklep on-line pod adresem www.inparts.pl. W ofercie sklepu znajduje się szeroka oferta części zamiennych, eksploatacyjnych oraz akcesoryjnych do skuterów azjatyckich i europejskich.

Zobacz folder z ofertą części InParts

Pełna oferta części zamiennych i akcesoryjnych znajduje się w katalogu drukowanym Inter Cars Części do Motocykli, na www.inparts.pl oraz w aplikacji IC_katalog. Pytania o produkt można kierować na mail: inparts@intercars.eu, infolinia: 801 88 20 88. Dystrybutor proponuje wysokie rabaty dla warsztatów i klientów hurtowych.

Dowiedz się więcej

Profesjonalne buty robocze Lotto Works Energy w ofercie Inter Cars
Profesjonalne buty robocze Lotto Works Energy w ofercie Inter Cars

W ofercie Inter Cars znalazły się buty robocze Lotto Works Energy z najnowszej kolekcji. Cechą charakterystyczną obuwia jest wyjątkowy, sportowy design. Sportowe buty robocze Lotto Linia butów Lotto Works Energy to profesjonalne obuwie przeznaczone do pracy w warsztacie. Buty wykonane są ze skóry, posiadają antyelektrostatyczne podeszwy, odporne na oleje, smary i inne substancje. Są odporne […]

Akumulatory Cartechnic w ofercie Inter Cars SA
Akumulatory Cartechnic w ofercie Inter Cars SA

W ofercie Inter Cars SA pojawiły się nowe akumulatory niemieckiej firmy Cartechnic. Uzupełnią one gamę akumulatorów o pojemności, których nie ma w ofercie 4MAX, np.53Ah, 56Ah, 72Ah. Akumulatory Cartechnic Akumulatory do samochodów osobowych wykonane są w technologii wapniowej Ca/Ca, do samochodów ciężarowych w hybrydowej. W wykonaniu wapniowym Ca/Ca charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, sporą […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!