Rozstrzygnięcie konkursu Nissens

28 sierpnia 2013, 22:28

Dziękujemy Państwu za udział w konkursie z nagrodami ufundowanymi przez firmę Nissens. Znamy już nazwiska Czytelników, którzy otrzymają rejestratory samochodowe GoClever DVR WIDE.

Rejestratory trasy GoClever DVR Wide, ufundowane przez firmę Nissens, trafią do panów Marka Mazura i Sławomira Kutkowskiego.

Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody wyślemy pocztą.

Odpowiedzi na pytania konkursowe:

 1. Na bazie katalogu internetowego online Nissens, podaj referencje 5 produktów Nissens, tj.:

  • chłodnica cieczy silnika – 630713
  • chłodnica powietrza (intercooler) – 96554
  • chłodnica klimatyzacji (skraplacz) – 940124
  • sprężarka klimatyzacji (kompresor) – 89420
  • osuszacz klimatyzacji – 95457
  • nagrzewnica – 72669.

do auta: Opel Insignia (2008-), 2.0i 16V turbo, benzyna, automatyczna skrzynia biegów, wersja z klimatyzacją.

 1. Jaka jest wartość ciśnienia rozrywającego, którym testowane są rurki aluminiowe chłodnic produkowanych przez Nissens?

  • Do 80 bar.
    
 2. Co oznacza termin „First Fit” w ofercie chłodnic Nissens?

  • „First Fit” to oznaczenie grupy produktów Nissens, które nadają się do natychmiastowego montażu w samochodzie. Oczywiście w kartonie znajdziesz tę samą, wysokiej jakości, doskonałą chłodnice Nissens ale  dodatkowo, w zależności od modelu auta, dołączyliśmy do niej wszystkie części niezbędne do bezproblemowego montażu. Oznacza to, że zamawianie dodatkowych korków, śrubek czy uszczelek nie będzie Ci już potrzebne. Wystarczy, że otworzysz pudełko, w którym znajdziesz wszystko to co niezbędne w danym modelu samochodu. „First Fit” został stworzony z myślą o tym, aby ułatwić Tobie pracę, oszczędzić Twój czas i pieniądze. Dodatkowo, niektóre z chłodnic oznaczanych w ten sposób pasują do kilku modeli różnych aut.
    

Dowiedz się więcej

Konkurs Nissens
Konkurs Nissens

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez firmę Nissens. Dwie osoby zostaną nagrodzone rejestratorami samochodowymi GoClever DVR WIDE. Pytania konkursowe Na bazie katalogu internetowego online Nissens, podaj referencje 5 produktów Nissens, tj.: chłodnica cieczy silnika chłodnica powietrza (intercooler) chłodnica klimatyzacji (skraplacz) sprężarka klimatyzacji (kompresor) osuszacz klimatyzacji nagrzewnica do auta: Opel Insignia (2008-), 2.0i 16V turbo, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!