Konkurs Nissens

21 sierpnia 2013, 10:28

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez firmę Nissens. Dwie osoby zostaną nagrodzone rejestratorami samochodowymi GoClever DVR WIDE.

Pytania konkursowe

 1. Na bazie katalogu internetowego online Nissens, podaj referencje 5 produktów Nissens, tj.:

  • chłodnica cieczy silnika
  • chłodnica powietrza (intercooler)
  • chłodnica klimatyzacji (skraplacz)
  • sprężarka klimatyzacji (kompresor)
  • osuszacz klimatyzacji
  • nagrzewnica

do auta: Opel Insignia (2008-), 2.0i 16V turbo, benzyna, automatyczna skrzynia biegów, wersja z klimatyzacją.

 1. Jaka jest wartość ciśnienia rozrywającego, którym testowane są rurki aluminiowe chłodnic produkowanych przez Nissens?
 2. Co oznacza termin „First Fit” w ofercie chłodnic Nissens?


Poprawne odpowiedzi na powyższe pytania należy nadsyłać na adres konkurs@motofocus.pl do 28 sierpnia 2013 r. Podpowiedzi można szukać na stronie www.nissens.com.pl. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedną wiadomość.

Rejestratorami trasy GoClever DVR Wide, ufundowanymi przez firmę Nissens, zostaną nagrodzeni nadawcy piętnastej i trzydziestej wiadomości z poprawnymi odpowiedziami.

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Nissens
Rozstrzygnięcie konkursu Nissens

Dziękujemy Państwu za udział w konkursie z nagrodami ufundowanymi przez firmę Nissens. Znamy już nazwiska Czytelników, którzy otrzymają rejestratory samochodowe GoClever DVR WIDE. Rejestratory trasy GoClever DVR Wide, ufundowane przez firmę Nissens, trafią do panów Marka Mazura i Sławomira Kutkowskiego. Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody wyślemy pocztą. Odpowiedzi na pytania konkursowe: Na bazie katalogu internetowego online Nissens, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!