After-Parts Sp. z o.o. dystrybutorem produktów ATM Mikoda

27 sierpnia 2013, 14:45

ATM Mikoda producent tarcz i bębnów hamulcowych poinformował, że oficjalnym dystrybutorem produktów firmy na terenie województwa świętokrzyskiego została hurtownia motoryzacyjna After-Parts Sp. z o.o.

ATM Mikoda nawiązuje współpracę z After-Parts Sp. z o.o.

After-Parts Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w sprzedaży części zamiennych, a także akcesoriów i chemii samochodowej na rynku aftermarketowym.

After-Parts ma swą siedzibę w Kielcach przy ul. Batalionów Chłopskich 77.

Dowiedz się więcej

Bębny i tarcze Mikoda – szczegóły produkcji
Bębny i tarcze Mikoda – szczegóły produkcji

W jednym z niedawno publikowanych artykułów został opisany proces produkcji odlewu na tarcze i bębny hamulcowe w odlewni Mikoda w Blachowni k. Częstochowy. W dzisiejszym artykule prezentujemy etap produkcji tarcz i bębnów ,,na gotowo”. Obróbka i wiercenie Zobacz proces produkcji odlewu na tarcze i bębny hamulcowe w odlewni Mikoda w Blachowni k. Częstochowy. Gotowe odlewy […]

„Radzimy sobie całkiem nieźle” – wywiad z właścicielem firmy ATM Mikoda
„Radzimy sobie całkiem nieźle” – wywiad z właścicielem firmy ATM Mikoda

Rynek części do układów hamulcowych jest mocno nasycony. Międzynarodowi potentaci rywalizują tu z małymi firmami, oferującymi tanie produkty, z Dalekiego Wschodu. W tle tego skomplikowanego układu coraz lepiej radzi sobie polski producent – ATM Mikoda. Na nasze pytania odpowiedział jej właściciel – Tomasz Mikoda. Sporo się dzieje ostatnio w firmie ATM Mikoda, wzrasta więc zainteresowanie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 28 sierpnia 2013, 22:27 0 0

a co to za prężna firma ??????? 19 lat w branży i pierwszy raz słyszę , wstyd mi teraz....

Odpowiedz

Anonim, 31 sierpnia 2013, 22:14 0 0

co warte podkreślenia to właściciele mocno się za pisanie wzięli , nawet numery telefonów do firmy podają:)

Odpowiedz

Anonim, 31 października 2013, 22:46 0 0

Witam wszystkich cieszę się z sukcesów tej firmy przecież to Polski produkt i trzeba wspierać polski przemysł tak jak to robią inne narody chwalą co swoje i promują .Jestem byłym stoczniowcem a stoczni już nie mamy jeszcze wiara w takich jak Mikoda. Polacy nie gęsi swoje tarcze mają.

Odpowiedz