Nie żyje Jarosław Rudziński – Dyrektor Zarządzający NTN-SNR Polska [DATA POGRZEBU]

24 października 2022, 14:07

Jarosław Rudziński, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający NTN-SNR Polska, zginął tragicznie w niedzielę, 23 października 2022 r.

Jarosław Rudziński zginął w katastrofie szybowca, która miała miejsce nieopodal lotniska Rudniki pod Częstochową.

Uroczystości żałobne rozpoczną się w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Falenicy, 3 listopada 2022 roku o godzinie 12.00. Ciało zostanie złożone do grobu po mszy świętej na cmentarzu w Aleksandrowie przy ul. Złotej Jesieni 18.

Poniżej przedstawiamy oficjalny komunikat firmy NTN-SNR Polska:

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi, Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego NTN-SNR Polska, Jarosława Rudzińskiego.

Odszedł przedwcześnie, zginął w wypadku szybowca.

Pracował w NTN-SNR ponad 15 lat, a wcześniej w firmie Timken, dlatego też śmiało można powiedzieć, że swoje życie zawodowe związał bardzo ściśle z branżą łożysk przemysłowych, a z jego doświadczenia w tym zakresie korzystało wiele osób na rynku. W życiu prywatnym natomiast jako mąż, ojciec, pasjonat jeździectwa i lotnictwa, zarażał wszystkich wokół swoim optymizmem i zainteresowaniami.

Jako pracownik, choć szczególnie jako człowiek, Jarek posiadał wszystkie cechy, które niestety w dzisiejszych czasach rzadko występują razem, takie jak pracowitość, lojalność, uczciwość, pogoda ducha, a przede wszystkim chęć niesienia pomocy innym.

Cały nasz Zespół pozostaje w żalu z Rodziną Jarka.

Informacje dotyczące ceremonii pogrzebowej, przekażemy natychmiast po ustaleniu konkretnej daty.

W imieniu redakcji portali grupy MotoFocus składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie zmarłego oraz pracownikom firmy NTN-SNR.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Piotr, 27 października 2022, 10:56 0 0

najszczersze kondolencje....

Odpowiedz

Krzysztof, 27 października 2022, 12:22 0 0

Wyrazy współczucia

Odpowiedz