Metelli podpisuje nowe kontrakty z grupami AD, ATR i Temot

30 lipca 2013, 11:31

Metelli zwiększa swoją obecność na rynku międzynarodowym podpisując nowe kontrakty na dostawy dla ważnych sieci dystrybucji w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i krajach Północnej Europy.

W Wielkiej Brytanii, Metelli udało się wynegocjować dwuletni kontrakt na dostawy całej linii części hydraulicznych dla IFA (Independent Motor Trade Factors Association), będącej częścią AD International. Produkty będą dystrybuowane przez Metelli UK, niedawno utworzony oddział handlowy firmy.

W Hiszpanii, krajowa grupa handlowa CGA, będąca częścią ATR, jest nowym partnerem Metelli w dystrybucji pomp wody. Produkty będą dystrybuowane do wszystkich partnerów CGA za pomocą platformy logistycznej, którą Metelli dysponuje w Madrycie, a która zawiera pełny zapas wszystkich produktów Metelli, stale uzupełniany przez spółkę-matkę we Włoszech.

Podpisano również umowę na dostawy dla Atoy Group, członka Temot International. Poprzez Umowę o Współpracy w Ramach Dostaw (ASCA), grupa Atoy, której spółki powiązane znajdują się w Finlandii, Szwecji, Estonii i na Litwie, dąży do wzmocnienia stosunków z najwyższej jakości dostawcami, firmami, które mogą dostarczać produktów dorównujące częściom oryginalnym i zaspokoić szczególne wymagania w sferze obsługi.

Trwają także inne kontakty i negocjacje na rynku międzynarodowym, których celem jest zawarcie nowych umów z przodującymi sieciami dystrybucji w poszczególnych krajach.

Dowiedz się więcej

Metelli UK – nowy oddział Grupy Metelli
Metelli UK – nowy oddział Grupy Metelli

Metelli Co. rozszerza swoją działalność za granicą. Metelli UK, to wynik partnerstwa spółki z Global Braking System, który wprowadzi na angielski rynek cały szereg produktów firmy. Metelli w Wielkiej Brytanii Nowa firma, założona w Warwickshire, ma o wiele większy magazyn niż wcześniej. Dzięki temu poradzi sobie z rosnącą sprzedażą oraz pozwoli na poszerzenie oferty produktów […]

Przełączalna pompa wodna Metelli
Przełączalna pompa wodna Metelli

Spółka Metelli wprowadziła przełączalną pompę wodną do swojej oferty. Metelli to pierwsza firma, która wprowadza na rynek produkt tego rodzaju. Główną cechą pompy jest pneumatycznie uruchamiany zawór zasuwowy, umożliwiający przerwanie przepływu płynu chłodzącego w obwodzie w każdym momencie. Zawór zasuwowy uruchamiany jest przez wytwarzanie podciśnienia w ,,komorze próżniowej''. Ruch membrany umożliwia osiowe przesunięcie zaworu zasuwowego, […]

Metelli zwiększa ofertę części układu przeniesienia napędu
Metelli zwiększa ofertę części układu przeniesienia napędu

W ofercie marek Metelli i Cifam pojawiły się nowe elementy układu przeniesienia napędu. Są one przeznaczone do pojazdów marek Ford, Land Rover i Hyundai. Zobacz pełną listę nowości, które we wrześniu zasiliły ofertę Meteli.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!