Inter Parts – nowy magazyn

2 lutego 2005, 0:00

Rok 2005 zapowiada się dla firmy Inter Parts z Olsztyna rokiem wielkich zmian. By sprostać rosnącym wymaganiom rynkowym firma podjęła decyzję o stworzeniu nowoczesnego centrum logistycznego, dzięki któremu w sposób bardziej kompleksowy będzie mogła realizować potrzeby swoich obecnych i przyszłych klientów. Pierwsze prace ziemne przygotowujące teren pod budowę już się rozpoczęły, a zakończenie inwestycji planowane jest na listopad tego roku.
Nowy, trzypoziomowy magazyn o łącznej powierzchni na trzech poziomach ponad 12.000 m2, wyposażony w systemy regałowe z taśmowymi przenośnikami i windami oraz w system przenośnych terminali ułatwiających przyjęcie towaru oraz jego przygotowanie do wysyłki to nowe możliwości zarówno w zakresie polityki magazynowej, jak i przede wszystkim w zakresie usprawnienia systemu obsługi klientów. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań znacznie usprawniony zostanie proces realizacji zamówień, minimalizując przy tym ewentualnie pomyłki w dostawnie. Większa dostępność produktów, bogatsza oferta asortymentowa, szybsza realizacja zamówień, sprawniejsze rozwiązania logistyczne, to jest to, na co klienci firmy mogą w przyszłości liczyć.  

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 26 grudnia 2008, 0:00 0 0

Brak kompetencji pracownikow na stanowisku sprzedazy, trywialne błedy w dobieraniu częsci, bardzo niemiła obsługa "pracująca za kare". Czas oczekiwania na zakupioną część - wiecznosc. Odradzam wszystkim to miejsce ( Olsztyn ul.Augustowska), szkoda czasu i nerwów!!

Odpowiedz