Artykuły bhp oraz odzież robocza MEWA

11 kwietnia 2013, 13:26

Od początku roku 2013 firma MEWA ma w swojej ofercie także artykuły bhp oraz odzież roboczą.

Buty, rękawice i odzież robocza MEWA

Buty MEWAProducent zapewnia, że konstruując ofertę zadbano o korzystną relację ceny do jakości. Na uwagę zasługują wyroby znajdujące się w katalogu produktów marki Korsar, których opis znajduje się także na stronie internetowej www.korsar.eu.

Klient ma do wyboru półbuty ochronne i buty sznurowane z cholewkami, oferowane w trzech klasach bezpieczeństwa. Buty są zabezpieczone przed przebiciem, są lekkie i elastyczne. Posiadają one także podeszwę żaroodporną wykonaną z gumy antypoślizgowej. Buty ochronne są odporne na działanie olejów, kwasów, benzyny i tłuszczów. Rękawice chronią pracowników przed ryzykiem, na jakie są oni narażeni w Rękawice MEWAtrakcie wykonywania codziennych czynności.

W ofercie są rękawice skórzane, tekstylne i nylonowe z powłoką lateksową lub nitrylową, a także rękawice dla spawaczy oraz rękawice zimowe do pracy na zewnątrz. Są one wykonane z materiałów wysokiej jakości i odznaczają się wysokim stopniem wytrzymałości na ścieranie, przecięcie, rozerwanie i przebicie.

W katalogu klient znaleźć może także odzież roboczą. Ofertę uzupełniają kurtki polarowe oraz kurtki typu soft shell, funkcjonalne kamizelki, wodoodporne kurtki z kapturami, szorty robocze i bermudy ogrodniczki.

Wszystkie artykuły zostały sprawdzone i przebadane w oparciu o europejskie normy, tym samym spełniają niezbędne wymagania jakościowe.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.mewa-service.pl

Dowiedz się więcej

Czyściwa i artykuły bhp MEWA do wielu zastosowań
Czyściwa i artykuły bhp MEWA do wielu zastosowań

Od początku roku 2013 firma MEWA włączyła do swojej oferty szeroki asortyment artykułów bhp własnej marki Korsar. Są to rękawice oraz obuwie ochronne, przeznaczone do różnych zastosowań, także do codziennej pracy w warsztacie. Nowości MEWA Produkty marki Korsar są przeznaczone do różnych zastosowań, zarówno w codziennej pracy w warsztacie lub na stanowisku obróbki, jak też […]

Bezpieczne przechowywanie czyściw w warsztacie – ochrona przed pożarem
Bezpieczne przechowywanie czyściw w warsztacie – ochrona przed pożarem

Czyściwa tekstylne są bardzo nasiąkliwe. Często służą do usuwania z maszyn i urządzeń takich substancji jak olej, tłuszcz, rozpuszczalniki, środki czyszczące czy resztki paliwa. Czyściwa nasączone takimi cieczami są bardzo łatwopalne. Ochrona zakładu przed pożarem Oleje służące do czyszczenia mają skłonność do samonagrzewania się. Mogą one reagować z tlenem znajdującym się w powietrzu i wytwarzać […]

Mata wchłaniająca Multitex – nowość firmy Mewa
Mata wchłaniająca Multitex – nowość firmy Mewa

Firma Mewa powiększyła swoją ofertę o matę absorpcyjną Multitex. Mata pomaga chronić powierzchnie dowolnej wielkości przed zanieczyszczeniami i działaniem niebezpiecznych cieczy. Mewa Multitex Mata wchłania plamy oleju, kałuże wody oraz wszelkie wycieki. Może być stosowana do zabezpieczenia posadzek w warsztatach i na stanowiskach pracy w zakładach produkcyjnych, do zbierania cieczy z wycieków w miejscach napraw […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!