MotoFocus TV: Awarie klimatyzacji, nowy czy stary czynnik, LPG w układzie i inne kontrowersje

19 kwietnia 2023, 12:29

Co najczęściej psuje się w układach klimatyzacji? Ile powinna trwać obsługa układu i jakie czynności zawierać? Jaki czynnik chłodniczy stosować – nowy czy stary, a może gaz propan-butan (LPG)? Gościem piątego odcinka MotoFocus TV był Przemysław Zalewski, specjalista techniczny firmy Marelli. Zachęcamy do obejrzenia filmu.

Całość rozmowy można obejrzeć poniżej (przekierowania do konkretnych tematów dostępne w opisie filmu po otworzeniu go w nowym oknie):

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na platformie YouTube oraz pozostawienia komentarzy pod filmem. Już wkrótce kolejne odcinki programu MotoFocus TV.

Dowiedz się więcej

MotoFocus TV: Czy producenci części silnikowych boją się elektromobilności?
MotoFocus TV: Czy producenci części silnikowych boją się elektromobilności?

Gościem kolejnego odcinka programu MotoFocus TV był Korneliusz Kąkol z firmy ElringKlinger AG, znanej głównie z produkcji uszczelek silnikowych. Czy decyzja o zakazie produkcji samochodów z silnikami spalinowymi zwiastuje rychły kres takich przedsiębiorstw? A może istnieją sposoby na to, by nadal prowadziły one prężną działalność? Odpowiedzi w poniższym filmie. 

MotoFocus TV: Samochody generują i wysyłają dane – kto nimi zarządza?
MotoFocus TV: Samochody generują i wysyłają dane – kto nimi zarządza?

Większość nowoczesnych samochodów podczas jazdy zbiera i przesyła w sposób zdalny dane. Tylko jedna grupa podmiotów w Europie ma dostęp do tych danych i może swobodnie z nich korzystać. Czy to zgodne z prawami konsumenta? Jakich zmian prawnych potrzebuje w tej kwestii Europa? W kolejnym odcinku MotoFocus TV, gościem Witolda Hańczki jest Tomasz Bęben, dyrektor […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Ron12, 19 kwietnia 2023, 16:05 9 0

Jak tłumaczę to samo klientom na serwisie to myślą że ściemiam. W punkt.

Odpowiedz

Tomek, 19 kwietnia 2023, 19:30 7 0

panie, na przeciwko połowę za klimę biorą...

Odpowiedz