Nowe etykiety Cromax

7 marca 2014, 11:46

Marka Cromax (wcześniej znana pod nazwą DuPont Refinish) zaprezentowała swoje nowe oblicze. Oprócz nowej nazwy i logotypu, przedstawiona została nowa tożsamość wizualna marki.

W konsekwencji tych przemian, konieczna była zmiana szaty graficznej etykiet znajdujących się na opakowaniach wszystkich linii produktowych marki. Opakowania opatrzone nowymi etykietami będą wprowadzane na rynek począwszy od marca 2014 roku.

Etykiety zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było szybko i łatwo rozróżnić i odnaleźć w mieszalni. Każda rodzina produktów, od żywic (etykiety w kolorze czerwonym) po lakiery bezbarwne (etykiety w kolorze szaroniebieskim) otrzyma etykiety w tym samym kolorze niezależnie od systemu produktowego.

Ponadto, na etykietach znajdzie się szeroki, kolorowy pasek, zawierający kod i opis produktu, a także w przypadku pigmentów nazwę koloru. Dzięki temu, produkty marki Cromax będzie można z łatwością uporządkować w mieszalni oraz rozpoznać na pierwszy rzut oka.

W stosownych przypadkach, na etykietach znajdą się także przedstawione w formie piktogramów informacje dodatkowe, np. uwagi dotyczące magazynowania (Chronić przed bardzo niską temperaturą albo Chronić przed światłem słonecznym), lub też odpowiedni numer ValueShade.

Mimo że z zewnątrz puszka będzie prezentować się zupełnie inaczej, wewnątrz klienci otrzymają ten sam produkt marki Cromax.

Więcej informacji na temat nowych etykiet i marki Cromax można znaleźć na stronie internetowej www.cromax.com.

Dowiedz się więcej

Lakiernia Standomobil znów jeździ po Polsce
Lakiernia Standomobil znów jeździ po Polsce

Rocznie odwiedza około 100 warsztatów lakierniczych, pokonując niemal 100 tysięcy kilometrów. Po raz pierwszy mobilna lakiernia na kółkach marki Standox wyruszyła w trasę w listopadzie 2007 roku. Po krótkiej przerwie, już w nowym wydaniu wizualnym Standomobil powraca na polskie szosy. Standomobil to samochód, który pełni funkcję centrum szkoleniowego. Na zewnątrz, grafika nawiązuje do Formuły 1, […]

Oferta szkoleniowa Cromax
Oferta szkoleniowa Cromax

Marka Cromax nie jest wyłącznie dostawcą lakierów, lecz partnerem wspomagającym warsztaty lakiernicze w rozwijaniu ich biznesu. Rozwój technologii produktowej nie byłby możliwy bez zapewniania szkoleń ukazujących faktyczne zalety nowych produktów oraz korzyści dla biznesów wynikających z ich ulepszonych właściwości. Z tego powodu Cromax koncentruje się nie tylko na wydajności produktów, ale także szkoleń lakierniczych. Celem […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!