Lakiernia Standomobil znów jeździ po Polsce

7 marca 2014, 11:58

Rocznie odwiedza około 100 warsztatów lakierniczych, pokonując niemal 100 tysięcy kilometrów. Po raz pierwszy mobilna lakiernia na kółkach marki Standox wyruszyła w trasę w listopadzie 2007 roku. Po krótkiej przerwie, już w nowym wydaniu wizualnym Standomobil powraca na polskie szosy.

Standomobil to samochód, który pełni funkcję centrum szkoleniowego. Na zewnątrz, grafika nawiązuje do Formuły 1, najbardziej prestiżowych wyścigów samochodowych na świecie. Dzięki coraz bardziej rozwiniętej technologii, bolidy Formuły 1 osiągają lepsze szybkości i przyspieszenie, dokładnie jak klienci marki Standox korzystający z zaawansowanej technologii Standoblue osiągają coraz lepsze rezultaty.

Wewnątrz Standomobil kryje w sobie w pełni wyposażoną lakiernię, w której znajduje się absolutnie wszystko, co jest niezbędne do dokonania profesjonalnej naprawy lakierniczej, a zatem przede wszystkim mieszalnik systemu Standoblue, narzędzia kolorystyczne, pistolety lakiernicze, szlifierki itd. Ponadto lakiernia na kółkach ma zainstalowany system Webasto, umożliwiający Standomobilowi pracę nawet w ciężkich zimowych warunkach.

Standomobil jeździ po całej Polsce odwiedzając warsztaty zainteresowane Standoblue, wodorozcieńczalnym systemem drugiej generacji marki Standox, niezmiennie wywierając olbrzymie wrażenie. Cała lakiernia zmieszczona w jednym pojeździe jest wciąż niecodziennym widokiem dla wielu lakierników. Dużą wartością jest również fakt, że prezentacja systemu jest przeprowadzana w naturalnych warunkach pracy, w warsztatach, a nie centrum szkoleniowym producenta lakierów.

Oznacza to wielorakie korzyści dla warsztatu. Po pierwsze lakiernicy są na swoich stanowiskach pracy, a nie muszą wyjeżdżać w delegację, by poznać nową technologię. Po drugie pokaz wykonywany jest na elementach czekających na likwidację szkody w danym warsztacie, a więc warsztat nie wstrzymuje pracy. Po trzecie, szkolenie jest w pełni indywidualnie, dostosowane do konkretnych potrzeb i warunków pracy lakierników danego warsztatu.

W pokazie uczestnicą wspólnie – Grzegorz Kotliński, Doradca Techniczny marki Standox oraz lakiernicy. Taki sposób prezentacji produktów jest niezwykle atrakcyjny, a wyniki wiarygodne i wartościowe dla klientów.

Dowiedz się więcej

Nowe etykiety Cromax
Nowe etykiety Cromax

Marka Cromax (wcześniej znana pod nazwą DuPont Refinish) zaprezentowała swoje nowe oblicze. Oprócz nowej nazwy i logotypu, przedstawiona została nowa tożsamość wizualna marki. W konsekwencji tych przemian, konieczna była zmiana szaty graficznej etykiet znajdujących się na opakowaniach wszystkich linii produktowych marki. Opakowania opatrzone nowymi etykietami będą wprowadzane na rynek począwszy od marca 2014 roku. Etykiety […]

Nowy Global OEM Technology Director w firmie Axalta
Nowy Global OEM Technology Director w firmie Axalta

Dr Klemens Bartmann został powołany w firmie Axalta na stanowisko Director Global Technology dla rynku OEM. Jego działania będą polegały na opracowywaniu nowych technologii i produktów. Bartmann pracował do tej pory jako Director Product Management dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki firmy Axalta. Wnosi do swojej funkcji ponad 20 lat doświadczenia z poprzednich funkcji, […]

Szkolenia lakiernicze w Mobilnym Centrum Szkoleniowym Profix
Szkolenia lakiernicze w Mobilnym Centrum Szkoleniowym Profix

Zapoznanie się z możliwościami nowoczesnego systemu doboru koloru jest interesujące dla niejednego lakiernika i kolorysty. Niestety nie zawsze ma on czas, aby zobaczyć lub nawet przeszkolić się w używaniu takiego systemu. Firma Multichem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchomiła Mobilne Centrum Szkoleniowe. Dzięki temu szkolenie lakiernicze może odbyć się w wybranym miejscu i czasie jakie odpowiada […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!