Oferta szkoleniowa Cromax

20 sierpnia 2014, 9:08

Marka Cromax nie jest wyłącznie dostawcą lakierów, lecz partnerem wspomagającym warsztaty lakiernicze w rozwijaniu ich biznesu.

Rozwój technologii produktowej nie byłby możliwy bez zapewniania szkoleń ukazujących faktyczne zalety nowych produktów oraz korzyści dla biznesów wynikających z ich ulepszonych właściwości. Z tego powodu Cromax koncentruje się nie tylko na wydajności produktów, ale także szkoleń lakierniczych.

Celem kursów jest pokazanie, jak efektywne korzystać z dostępnych na rynku zaawansowanych technologicznie systemów produktowych do lakierowania renowacyjnego, czyli lakierować w sposób nie tylko poprawny, ale również wydajny oraz jak owa wydajność wpływa na całokształt procesów zachodzących w warsztacie.

Marcin Raczkowski, Doradca Techniczny marki Cromax twierdzi, że „dla lakierników oraz właścicieli warsztatów wydajność ma coraz większe znaczenie. Nasze kursy szkoleniowe doskonale się w ten trend wpisują, ponieważ od lat skupiamy się na kształceniu, jak osiągać największą wydajność na każdym etapie procesu naprawy.Z naszej oferty szkoleń mogą skorzystać lakiernicy na różnym poziomie zaawansowania, chcący szkolić się zarówno kompleksowo, jak i jedynie w interesującym ich zakresie, od kursów stricte produktowych, po kursy dotyczące zarządzania lakiernią, czy cyfrowego doboru koloru przy użyciu spektrofotometru ChromaVision.”

Pełna oferta aktualnych kursów szkoleniowych w roku 2014 dostępna jest na stronie internetowej www.cromax.pl.

Dowiedz się więcej

Nowe etykiety Cromax
Nowe etykiety Cromax

Marka Cromax (wcześniej znana pod nazwą DuPont Refinish) zaprezentowała swoje nowe oblicze. Oprócz nowej nazwy i logotypu, przedstawiona została nowa tożsamość wizualna marki. W konsekwencji tych przemian, konieczna była zmiana szaty graficznej etykiet znajdujących się na opakowaniach wszystkich linii produktowych marki. Opakowania opatrzone nowymi etykietami będą wprowadzane na rynek począwszy od marca 2014 roku. Etykiety […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!