Rodzinny konkurs ProfiTechnik

21 lipca 2014, 11:08

Profitechnik organizuje wakacyjny konkurs dla dużych i małych majsterkowiczów. Do wygrania profesjonalny zestaw bitów Wera Kraftform Kompakt 44, a dla najmłodszych – model ciężarówki z odczepianą naczepą i kredki w super etui mocowanym do paska.

Wystarczy poprosić swoje dziecko lub wnuczka, aby narysowało narzędzia, których używacie do wspólnego majsterkowania, a następnie wysłać zdjęcie pracy plastycznej na adres konkurs@profitechnik.pl. Trzy najbardziej kreatywne i najciekawsze zdjęcia rysunków zostaną nagrodzone nagrodzimy profesjonalnym zestawem bitów Wera Kraftform Kompakt 44 wraz z poręcznym etui do wszelkiego rodzaju prac warsztatowych, oraz kredkami Wera i modelem ciężarówki Knipex do zabawy dla małego rysownika.

Zdjęcia prac konkursowych można nadsyłać do 30 września 2014 r. do północy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Blogu ProfiTechnik 8 października 2014 r.

Więcej informacji o konkursie na stronie ProfiTechnik.pl

Dowiedz się więcej

Znaczniki Gravurem
Znaczniki Gravurem

Gravurem specjalizuje się w produkcji znaczników (numeratorów) oraz narzędzi do znakowania. Niemiecka firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie w branży i oferuje w swoim portfolio kilkanaście rodzajów produktów. W ofercie Gravurem znajdziemy szeroką gamę produktów – od standardowych znaczników do nabijania liter i cyfr, poprzez znaczniki zaokrąglone, punktowe, z kontrolowaną głębokością znakowania, krążkowe (okrągłe), wielokrążkowe, po […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!