Rozpoczynają się Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014

21 marca 2014, 11:31

27 marca rozpoczynają się Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014. Jest to największa polska wystawa m.in. sprzętu do napraw, wyposażenia warsztatów i części zamiennych.

TTM 2014 – nie przegap

Aż 5 pawilonów wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełni się wystawcami, którzy zaprezentują najnowszą ofertę skierowaną do właścicieli i kadry zarządzającej warsztatów samochodowych, stacji obsługi i kontroli pojazdów, myjni samochodowych, dealerów, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, mechaników, specjalistów i wreszcie właścicieli pojazdów. Poprzednią odsłonę targów TTM odwiedziło ponad 12 000 profesjonalistów. W tym roku, organizatorzy spodziewają się jeszcze lepszej frekwencji.

 

Podczas targów odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących, m.in.:

 

Impreza odbędzie się w dniach 27-30 marca 2014 r. Pierwszy dzień przeznaczony jest dla prasy oraz partnerów biznesowych, dlatego wstęp będzie możliwy tylko po okazaniu specjalnych zaproszeń. Bilet na targi TTM uprawnia do zwiedzania targów Motor Show w dniach 28-30 marca. Ceny biletów.

Ogromna liczba wystawców, setki nowości produktowych, a wśród nich najlepsze produkty nagrodzone prestiżową nagrodą Złotego Medalu MTP, to wszystko do zobaczenia będzie w Poznaniu. Z całą pewnością warto się tam pojawić, tym bardziej, że w trakcie targów TTM odbędzie się najliczniej odwiedzana w Polsce wystawa, przyciągająca blisko 90 000 osób, MotorShow, po raz pierwszy towarzysząc targom TTM przez całe cztery targowe dni. W jednym miejscu i czasie zobaczymy więc wszystko to co branża motoryzacyjna ma do zaoferowania.

Dowiedz się więcej

,,Weźmiemy całą motoryzację na warsztat” – wywiad z Dyrektorem Targów Techniki Motoryzacyjnej
,,Weźmiemy całą motoryzację na warsztat” – wywiad z Dyrektorem Targów Techniki Motoryzacyjnej

Targi Techniki Motoryzacyjnej 2014 mają być najważniejszym branżowym wydarzeniem przyszłego roku. O szczegóły imprezy zapytaliśmy Marcina Gruszczyńskiego – Dyrektora TTM. W czym najbliższa edycja TTM będzie lepsza od poprzednich oraz od podobnych imprez organizowanych przez niezależnych dystrybutorów części? Przygotowując targi zawsze staramy się, aby były one jak najlepsze. Nie robimy targów dla siebie, pomysły staramy […]

Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM 2014 – podsumowanie
Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM 2014 – podsumowanie

Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM zaprezentowały kilkaset nowości, przedstawionych przez 296 wystawców z 14 krajów z całego świata. Aż pięć pawilonów oraz ekspozycję zewnętrzną, w ciągu czterech targowych dni odwiedziło 14 701 zwiedzających. Nowe propozycje, których głównym celem było zachęcenie jak największej ilości profesjonalistów do zapoznania się z ofertą wystawców, spotkały się z bardzo przychylnym odbiorem. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!